Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Bohemia

Restaurace s dvacetiletou tradicí. Na jídelním lístku najdete českou i zahraniční kuchyni. Posedět lze i na velké částečně zastřešené zahrádce s dětským hřištěm. V restauraci lze pořádat společenské akce až pro 40 lidí. Zajímavostí restaurace je speciální jídelní lístek přímo pro děti, včetně veškerého vybavení, které jim jídlo zpříjemní (židličky, prosírání, dětské příbory,...).
 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace patří k našim nejoblíbenějším ve městě. Vždy chutné jídlo a přátelský personál je zárukou, že se rádi vracíme. Doporučuji hovězí steaky v rokfórové omáčce a brokolicový krém.
Restaurant Bohemia
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naše nejoblíbenější restaurace v České Třebové a nejen proto jsme se zde rozhodli i pro svatební hostinu. Vždy skvělé jídlo, přátelský servis a fajn prostředí.
Restaurant Bohemia
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Hospoda je ve stylu devadesátých let, přecpaná haraburdím z půd. Personál je přívětivý a rychlý. Jídlo bylo také také jak z devadesátých let. Zelí dvou barev, nastrouhaná mrkev, kukuřice, všeho hodně a tak. Ovšem roštěná byla skvělá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO