Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Bohemia

Restaurace s dvacetiletou tradicí. Na jídelním lístku najdete českou i zahraniční kuchyni. Posedět lze i na velké částečně zastřešené zahrádce s dětským hřištěm. V restauraci lze pořádat společenské akce až pro 40 lidí. Zajímavostí restaurace je speciální jídelní lístek přímo pro děti, včetně veškerého vybavení, které jim jídlo zpříjemní (židličky, prosírání, dětské příbory,...).
 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naše nejoblíbenější restaurace v České Třebové a nejen proto jsme se zde rozhodli i pro svatební hostinu. Vždy skvělé jídlo, přátelský servis a fajn prostředí.
Restaurant Bohemia
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Hospoda je ve stylu devadesátých let, přecpaná haraburdím z půd. Personál je přívětivý a rychlý. Jídlo bylo také také jak z devadesátých let. Zelí dvou barev, nastrouhaná mrkev, kukuřice, všeho hodně a tak. Ovšem roštěná byla skvělá.
Celkově     
personál 4
prostředí 1
jídlo 3
dnes jsme se rozhodli poobědvat v této restauraci na zahrádce.....stoly absolutně špinavé.....utřeli jsme si ho sami vlhčeným ubrousky. Sůl ve slánce naprosto zvlhlá....v popelníku asi 2 cm vody....na lavicích pavičiny...některé stoly se nedaly vůbec použít pro špínu a listí....taktéž plno listí i na zemi....dětský koutek spíše rodiče odpuzoval...než aby tam pustili své dítko si hrát. Na jídlo jsme čekali přes 1,5 hodiny.....v tomto horku jsme požadovali do pití led....ten bohužel nebyl. Asi příliš velký problém napustit sáčky na led vodou a dát je do mrazáku. Pokud jsme si neřekli o pití....nechali nás sedět s prázdnými sklenicemi.....dokonce nám servírka ze stolu odnesla sklenici 7 UP kde byla ještě necelá půlka obsahu. prostě strašné...strašné a strašné......Již více nikdy....za své vydělané peníze požaduji kvalitu ..... a tam kam se jdu za ně najíst i čistotu.....to se o tomto podniku říci nedá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO