4 fotky

Restaurant Bohemia

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurant Bohemia

Restaurace s dvacetiletou tradicí. Na jídelním lístku najdete českou i zahraniční kuchyni. Posedět lze i na velké částečně zastřešené zahrádce s dětským hřištěm. V restauraci lze pořádat společenské akce až pro 40 lidí. Zajímavostí restaurace je speciální jídelní lístek přímo pro děti, včetně veškerého vybavení, které jim jídlo zpříjemní (židličky, prostírání, dětské příbory,...).
 
Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 1

dnes jsme se rozhodli poobědvat v této restauraci na zahrádce.....stoly absolutně špinavé.....utřeli jsme si ho sami vlhčeným ubrousky. Sůl ve slánce naprosto zvlhlá....v popelníku asi 2 cm vody....na lavicích pavičiny...některé stoly se nedaly vůbec použít pro špínu a listí....taktéž plno listí i na zemi....dětský koutek spíše rodiče odpuzoval...než aby tam pustili své dítko si hrát. Na jídlo jsme čekali přes 1,5 hodiny.....v tomto horku jsme požadovali do pití led....ten bohužel nebyl. Asi příliš velký problém napustit sáčky na led vodou a dát je do mrazáku. Pokud jsme si neřekli o pití....nechali nás sedět s prázdnými sklenicemi.....dokonce nám servírka ze stolu odnesla sklenici 7 UP kde byla ještě necelá půlka obsahu. prostě strašné...strašné a strašné......Již více nikdy....za své vydělané peníze požaduji kvalitu ..... a tam kam se jdu za ně najíst i čistotu.....to se o tomto podniku říci nedá.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace