Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant Biograf

Restaurant Biograf je vyhlášen v širokém okolí svou kvalitní domácí kuchyní, bohatým výběrem nápojů a spolehlivou obsluhou. Vaří se zde z kvalitních surovin, polévka zde bude vždy polévkou. Prostory restaurace jsou nekuřácké, k dispozici je bezplatné WI-FI připojení. Bar-Restaurant Biograf je ideálním místem pro pořádání rodinných oslav, podnikových večírků, svatebních a promočních hostin, firemních prezentací, abiturientských srazů či kulinářských slavností. Pravidelně se zde pořádá jak hudební, tak i divadelní představení, vystoupení kapel, karaoke a filmová promítání.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi zajímavá restaurace, na první dojem opravdu láká k návštěvě. Na druhý dojem člověk zjistí, že je v restauraci opravdu tma, jako v kině. Obrovský výběr jídel, možná by bylo lepší nabídku zkrátit a zlepšit kvalitu, špenát k vrabcovi naprosto bez chuti.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervaci jsme měli pro 16 lidí, vše bylo připraveno, jídlo skvělé, na plátně pohádka pro děti, takže byl klid K jídlu klasické dobroty, porce obří
Celkově    
personál 4
prostředí 5
jídlo 1
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO