Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant Bílý páv

Útulná restaurace, kde se o Vás personál postará jako na zámku. V nabídce jídla české i mezinárodní kuchyně v moderním provedení. Děti spolu s rodiči jistě ocení dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurant Bílý páv Restaurant Bílý páv
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkový dojem z restaurace byl příjemný. Obsluha byla velice pozorná, snažila se pomoci s výběrem, ale přesto "slabší povahy" můžou mít lehce nahnáno z toho, že se dopustí společenského faux paus. Občas jsem si připadala nepatřičně, protože jsem měla dojem, že obyčejný host v tomto typu podniku nemá co dělat, ale to je nejspíš jen můj subjektivní pocit. Jídlo bylo moc dobré (především náš předkrm - krevety - byl vynikající - podle nás jednoznačně nejlepší chod z celé večeře), ale porce byly obrovské. Chtěli jsme ochutnat předkrm, hlavní chod i dezert - což se povedlo :), ale odcházeli jsme tak strašlivě přecpaní, že ještě teď 12 hodin po večeři se nemohu na jídlo ani podívat. Už když jsem dostala na stůl předkrm říkala jsem si, že velikostí porce je to kompletní jídlo a ne jen předkrm, který má navodit chuť k dalšímu jídlu. Ano, nemuseli jsme to sníst všechno a mohli jsme si nechat místo na další chod, ale za tu cenu, která není nejnižší, to tam zkrátka nechcete nechat. Nakonec u nás pozitiva převládají nad negativy a určitě se ještě někdy vrátíme, ale asi se už nikdy nepokusíme sníst tří chodové menu - to je zkrátka nad lidské síly.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO