Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 7x 100 0

Restaurant Bílý páv

Útulná restaurace, kde se o Vás personál postará jako na zámku. V nabídce jídla české i mezinárodní kuchyně v moderním provedení. Děti spolu s rodiči jistě ocení dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili opakovaně. Kuchyně byla vždy perfektní. Kvalitní čerstvé suroviny v kombinaci s perfektní úpravou pokrmů nás vždy mile překvapí. Při první návštěvě jsme byli navíc nadšeni ze servisu. Ochotný, milý a rychlý personál fungoval na jedničku. Číšník nám po jídle doporučil výtečnou kávu z nedaleké pražírny, což se ukázalo jako výtečná volba. Při poslední návštěvě byl servis podstatně slabší. Nejprve jsme čekali, než obsluha odklidila ze stolu špinavé nádobí po předchozích hostech, pak jsme zase dlouho čekali na objednání. Obsluha nebyla už ani moc příjemná. Doufejme, že to bylo jen chvilkové selhání, a že vše bude zas tak jak má být.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné překvapení při naší zastávce cestou z hor do Prahy. Jídlo bylo vynikající, personál velmi milý a skutečně dobře naladěn, což nás potěšilo. Ceny skutečně přátelské. Prostředí restaurace je hezké, moderní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bílý Páv nabízí stabilní, výtečnou kvalitu pokrmů. Zklamaní jsme při posledních dvou návštěvách byli servisem, ale věřím, že se jedná pouze o záležitost obměněného kolektivu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO