Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 6x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Benada Vysočany

Přehled hodnocení
97% celkově
97% personál
95% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S přítelem jsme si dali jsme si kachnu s karlovarskými a chlupatými knedlíky a dvěma druhy zelí. Dostali jsme zdarma předkrm. Jídla bylo hodně a bylo moc dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Couvert: máslíčko, pasta z černých oliv, květák s hřbetem masa + domácí teplý chléb - na začátek velmi chutné Předkrm: Carpaccio z čerstvých fíků, vodního melounu a meruněk s kozím sýrem - velmi dobře ochucené, kozí sýr se rozplýval na jazyku Polévka : Vývar z perličky Polévka z dobrého vývaru, fritátová roládka dobře kořeněná, zeleninové nudličky na jemno nakrájené vařené na skus velmi chutné. Hlavní jídla: Jehněčí hřbet bez kosti s krustou z medvědího česneku Hřbet byl výborně připravený - medium dle mého požadavku, hráškové pyré nemělo chybu. Telecí hřbet s restovanými liškami Maso připravené jako médium dobře připravené (možná by se snadnějšímu krájení hodil steakový nůž). Chuť masa se o jeden level zvedla, když obsluhující číšník nabídl dodatečné dokořenění čerstvě mletým pepřem. Omáčka velmi chutná a společně s dvěma plátky batáty, lilkem a cuketou vhodně doplnila telecí hřbet. Dezerty: Ibiškové a čokoládové suflé Čokoládové suflé s rebarborovým želé bylo vynikající, pouze ibiškové suflé bylo bez chuti plné tvrdých kousků. České tvarohové lívance Již při podání čerstvě rozvoněné. Velmi dobře upečené. Velmi jemná křupavá kůrčička svou chutí výborně navázala na hlavní chod a byla opravdovou sladkou tečkou večeře. Obsluha rychlá a decentní, odborně na výši .
Restaurace Benada Vysočany Restaurace Benada Vysočany Restaurace Benada Vysočany Restaurace Benada Vysočany Restaurace Benada Vysočany Restaurace Benada Vysočany Restaurace Benada Vysočany
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opravdu nemám co dodat. Velice příjemné prostředí na pracovní schůzku. Navíc výborná kuchyně a super personál. Určitě ráda zase využiji v budoucnu. Mohu jen doporučit.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Luxusní večeře v Benadě se nám líbila. Klidné a milé prostředí, velmi snaživý personál (možná až úzkostlivě). Zvěřina k hlavnímu chodu výborná, jednoduchý desert taktéž, předkrm - salát - ve znamení balsamica. Snad jen pro manželku, pro kterou není středem pokrmu maso, jsme nenašli zajímavou alternativu. Celkově doporučuji ke klidné večeři.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 2
Personál velmi milý, v restauraci bylo zima (příliš silná klimatizace). S jídlem jsme nebyly vůbec spokojené - porce ošizené, salát obsahoval kozí sýr, kde jedna porce byla rozdělená na dva talíře. Pracovní obědy bych sem rozhodně nesměřovala.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO