Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 8x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Benada Vysočany

Pro hosty je připraveno pestré a lehké menu plné čerstvým ingrediencí, vitamínů a netradičních chutí. Servírované chody mají osobitou chuť. Možnost výběru z poledního a večerního menu podtrhuje široký sortiment vín z Čech, Moravy a zahraničí.

Kapacita restaurace je dle vnitřních dispozic od 80 do 150 míst.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná restaurace v hotelovém komplexu, obsluha profesionální. Jídlo velmi dobré.kvalitní produkty,cenová hladina trochu vyšší,ale byli jsme spokojeni jak s nabídkou jídla tak i vína. Prostě pěkná a dobrá hotelová restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Amuse bouche-jelení ragú s karlovarským knedlíčkem, olivová tapenada a máslíčko - výborná pozornost podniku včetně teplého chlebu. Carpaccio z řepy s kozím sýrem - sladěné chutě, lahodící krom chuťových pohárků i oku, marinovaný lososovitý pstruh - vyvážené chutě, dýňová polévka - velmi dobře ochucená, chuťově výrazná, dobře okořeněná, supreme z kuřete s kroupotem - kuře trošku suší, kroupoto dobře udělané, filé z okouna říčního s hráškovým pyré a glazovanou zeleninou - nemělo chybu, vynikající, jelení steak se střapačkami - udělané na přání medium, výborné, nežvýkavé, pošírovaná hruška ve víně - hruška tvrdá, výběr z francouzských sýrů s karamelizovaným fíkem a ovocným chlebem - některé sýry zajímavé, některé nevýrazné. Personál příjemný, nevtíravý, vzdělaný, ochotný a znalý.
Restaurace Benada Vysočany Restaurace Benada Vysočany Restaurace Benada Vysočany Restaurace Benada Vysočany Restaurace Benada Vysočany Restaurace Benada Vysočany Restaurace Benada Vysočany Restaurace Benada Vysočany Restaurace Benada Vysočany
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S přítelem jsme si dali jsme si kachnu s karlovarskými a chlupatými knedlíky a dvěma druhy zelí. Dostali jsme zdarma předkrm. Jídla bylo hodně a bylo moc dobré.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO