Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 22x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Benada Olomouc

Stylově zařízená Benada Restaurant je situována přímo naproti olomouckému hlavnímu nádraží a nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně a širokou nabídku kvalitních moravských a zahraničních vín. Kapacita restaurace až 100 míst.

Restaurace Benada nabízí široký sortiment kulinářských výrobků teplé a studené kuchyně, které odrážejí aktuální gastronomické trendy české a zahraniční kuchyně a jsou vždy připravovány z těch nejlepších a nejkvalitnějších surovin. Restaurace nabízí širokou škálu nápojů a skvělých vín moravského vinařství Vinohrad i špičkových zahraničních vín.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci Benada jsme mněli španělskou zeleni novou polevku která byla výborná jako druhý chd to byla veprova panenka a husi Rolanda a byly rovněž vyborné obsluhující personal byl profesně zdatný příjemný parkování v objektu výhodou lze jen doporučit
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurací jsem vybrala pro setkání s přítelkyní, a to hlavně pro její blízkost od nádraží v Olomouci. Stůl jsem si raději zarezervovala, ale asi toneni nutné pokud přicházíte v době otevření. Obě jsme byly příjemně překvapeny prostředím restaurace, dobrým jídlem, které nám bylo doneseno ve ve!mi krátkém čase od objednání. Rovněž ve!mi ochotný personál přispěl k tomu, té se do této restaurace ráda vrátím či ji opětovně využiji k setkání s přáteli a vřele doporučuji všem návštěvníkům.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zašli jsme si zde s přítelkyní na obědové menu a v rámci ceny jsme byli naprosto spokojení. Prostředí je velmi příjemné a prostorné. Tím spíš byl výrazný fakt, že kromě nás tu nikdo nebyl,ale byli jsme až na závěr pol. menu, tak je to asi pochopitelné. Obsluha byla příjemná a pohotová.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO