Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 46x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Benada Olomouc

Stylově zařízená restaurace Benada je situována přímo naproti olomouckému hlavnímu nádraží a nabízí speciality české a mezinárodní kuchyně a širokou nabídku kvalitních moravských a zahraničních vín. 

Restaurace Benada nabízí široký sortiment kulinářských výrobků teplé a studené kuchyně, které odrážejí aktuální gastronomické trendy české a zahraniční kuchyně a jsou vždy připravovány z těch nejlepších a nejkvalitnějších surovin. Restaurace nabízí širokou škálu nápojů a skvělých vín moravského vinařství Vinohrad i špičkových zahraničních vín.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Restauraci Benada jsme navštívili s velkým očekáváním, leč realita byla zcela opačná. Personál se k nám choval jako ke druhořadým zákazníkům, ani jedenkrát nám nedolili nápoj. Jídlo bylo zajímavé, ale určitě nelze říci, že by nás více oslovilo. Spíše jde o české klasiky na trochu jiný způsob. Pro cizince a zákazníky z klasických restaurací může být Benada zážitek. Ale pokud je pro vás kvalitní jídlo a profesionální přístup základem, restaurace vás spíše zklame.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Při této návštěvě restaurace Benada v Olomouci bychom vyzdvihli zejména kulajdu s liškami a křepelčím vajíčkem a dále bůček připravený v česnekovém mléku na jablkovém pyré s pyré z sladkých brambor se škvarky. Doporučujeme.
Restaurace Benada Olomouc
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO