Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 70x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Baterka Staré Město

Přehled hodnocení
81% celkově
77% personál
78% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 34x
3 9x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Opečený brambor není smažený brambor!! Masu a šunce se blížil konec data spotřeby, měli takovou divnou pachuť. Jinak personál ochotný, vyšel vstříc naším požadavkům.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Neutrální restaurace, která svým jídlem rozhodně neurazí. Když by se ještě zlepšil přístup obsluhy, který místy nebyl nedokonalý, zlepšilo by to celkový dojem z restaurace.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Vynikající restaurace pro množství různých chutí osob ve velké skupině ... od thajské kuchyně až po českou spolu s výběrem dobrých vín a piv. Rychlá a milá obsluha a příjemné prostředí v centru Prahy za dobré ceny. Určitě se budeme vracet i nadále. Děkujeme
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná restaurace na Starém městě. Obsluha byla na začátku laxní, ale během večera už v pohodě. K jídlu byla výborná křidýlka, můžu doporučit. Celkově hodnotím jako lepší průměr.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
cordon bleu byl moc dobrý (sice s eidamem, ale na to jsem zvykli). Ale ty americke brambory? Co to bylo??? Ty snad byli 2x delany ve fritaku. Jestli si je pan kuchar nejdrive udelal, pak je podruhe ve fritaku ohral, tak at to nikdy uz nedela. ;)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná restaurace s dobrým pivem a příjemnou obsluhou. Vyzkoušeli jsem tatarák, César a Hamburger a bylo všechno moc dobré.V zadní části je i televize, kdy je možnost vidět i nějaký sportovní přenos.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Polední menu bylo dobré, prostředí i obsluha příjemná. Ale úplně nejlepší je vanilková zmrzlina obalená v pistáciích v rozteklé čokoládě. To si určitě dáme i příště.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Chodím sem celkem často a jídla jsou moc dobré. Kromě úplně první navštěvy (těsně po otevření) jsem nikdy neměl výhrady. Snad jediné, u burgeru bych doporučil vyměnit bulky. Obsluha občas otrávená, ale to záleží na člověku.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO