Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 67x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Baterka Staré Město

Přehled hodnocení
83% celkově
81% personál
80% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 33x
3 7x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná restaurace s dobrým pivem a příjemnou obsluhou. Vyzkoušeli jsem tatarák, César a Hamburger a bylo všechno moc dobré.V zadní části je i televize, kdy je možnost vidět i nějaký sportovní přenos.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Polední menu bylo dobré, prostředí i obsluha příjemná. Ale úplně nejlepší je vanilková zmrzlina obalená v pistáciích v rozteklé čokoládě. To si určitě dáme i příště.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Chodím sem celkem často a jídla jsou moc dobré. Kromě úplně první navštěvy (těsně po otevření) jsem nikdy neměl výhrady. Snad jediné, u burgeru bych doporučil vyměnit bulky. Obsluha občas otrávená, ale to záleží na člověku.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, milá a ochotná obsluha. Jídlo výborné, cenově velmi přijatelné. Oceňuji kohoutkovou vodu. Relativně v centru města jedna z lepších restaurací k běžnému stravování.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná restaurace v centru Prahy blízko Právnické fakulty, personál je velmi příjemný a vzhledem k lokalitě mají překvapivě průměrné ceny, Jídlo z denního menu je vždy dobré.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace v centu Prahy, velice dobře dostupná. Obsluha milá, jídlo v pořádku.Byli jsme zde v době hokejového zápasu, tak jsme uvítali televizní přenos, který během naší návštěvy byl puštěn v restauraci.Mají dobré pivo a doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Cenově přijatelná restaurace na Starém městě rozdělená na kuřáckou a nekuřáckou část. Přes obědy mají celkem plno. Nabízí také roznášku. Jídlo bylo velmi dobré a pivo také.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
restaurace v centru města u hotelu Inter-Continental. Vaří českou kuchyni, přes poledne meníčko.Cenově přijatelné, rychlá, milá obsluha a rozdělené části na nekuřáky a kuřáky.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurant Baterka na Starém městě je dobrý tip pro ty, co se bojí v takto turisticky exponované lokalitě jít najíst. Překvapivě velmi vstřícně nastavené ceny potěší. Nedostatkem pro nekuřáky je nutnost projít do nekuřácké části přes tu kuřáckou...

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO