Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 70x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Baterka Staré Město

Restaurant Baterka naleznete na rohu ulic Bílkova a Elišky Krásnohorské na Starém Městě. Pochutnat si zde můžete na řadě českých i světových specialit odpovídajících moderním gastronomických trendům včetně dietních, vegetariánských a dětských pokrmů.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Opečený brambor není smažený brambor!! Masu a šunce se blížil konec data spotřeby, měli takovou divnou pachuť. Jinak personál ochotný, vyšel vstříc naším požadavkům.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Neutrální restaurace, která svým jídlem rozhodně neurazí. Když by se ještě zlepšil přístup obsluhy, který místy nebyl nedokonalý, zlepšilo by to celkový dojem z restaurace.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Vynikající restaurace pro množství různých chutí osob ve velké skupině ... od thajské kuchyně až po českou spolu s výběrem dobrých vín a piv. Rychlá a milá obsluha a příjemné prostředí v centru Prahy za dobré ceny. Určitě se budeme vracet i nadále. Děkujeme
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO