2 fotky

Restaurant & Bar U Sudů

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurant & Bar U Sudů

V restauraci U Sudů se vám nikdy nestane, že by se vám naše jídla přejedla. Naše meníčka se budou neustále měnit podle ročních období i aktuálních událostí. Můžete se tak v létě těšit na výborné lehké saláty, masíčka z grilu a osvěžující limonády. Na podzim si pochutnáte například na zabijačkových hodech a jiných specialitách. Věříme, že si u nás pokaždé vyberete a budete se těšit na další dobroty, které pro vás připravíme.
Naše restaurace si zakládá na tom, aby veškerá jídla byla připravována jen z těch nejlepších a nejčerstvějších potravin. Jedině tak si budete moci vychutnat jídlo zcela naplno a budete se k nám rádi vracet.


Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

U Sudů jsme strávili super večer. Obsluha byla moc milá, pozorná a vtipná. Prostředí podniku je útulné, příjemně se zde sedí. Na čepu jsou Únětice, což považuju za velké plus. Burgery mají luxusní, určitě doporučuju. Ceny jsou zde mírně nadprůměrné, ale dle mého názoru naprosto odpovídají kvalitě. Opravdu se nám tady líbilo a určitě se brzo vrátíme.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace