Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Bar Don Miguel's

Restaurace Don Miguel's se specializuje na šťavnaté dobrůtky americké, mexické, ale také české kuchyně. Připravují pro vás také denní menu hotových jídel či speciality na lávovém grilu, přičemž zachovávají původní receptury a složení surovin. Nenajdete-li v jídelním lístku to, na co máte chuť, personál se vám pokusí maximálně vyjít vstříc a připravit jídlo přesně na míru vaší chuti. Využít můžete také venkovní zahrádky či možnosti pořádání soukromých akcí a oslav, se kterými vám rádi pomohou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci jsme neznali a vyzkoušeli poprvé. Navíc při příležitosti narozenin. Můžu říct že jsem už dlouho nebyl tak moc spokojený! Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Nelíbí se mi, že je v restauraci i na zahrádce možné kouřit, když si chce nekuřák v létě sednout na zahrádce a dát si v klidu oběd, musí trpět cigaretový kouř nebo jíst vevnitř. To je ale to jediné, co mi vadí, jinak vaší restauraci opravdu zbožňuju, jídlo i personál vždy výborný. Děkuji!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO