Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Amos

Restaurace leží v samém centru Prahy na Starém Městě, nedaleko Staroměstského náměstí. To ale neznamená, že jsou tady ceny takové, jako ve většině ostatních restauracích v centru Prahy. Je tomu spíše naopak. Vždy tady usilovali a stále usilují o to, aby se sem hosté vraceli, což se dá bez nadsázky říci. Snaží se ceny maximálně držet na uzdě při zachování tradiční kvality, na které velmi lpí už od roku 1995.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Biftek i vepřový špíz, perfektní. Obsluha vždy příjemná.
Restaurace Amos Restaurace Amos
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jsem pravidelným hostem v této Restauraci a stále jse sem rádi vracíme. Jídlo je vždy chutné,personál(slečny)velmi milé a ochotné,proto musím reagovat na předchozí hodnocení.Luciferova krkovička patří mezi mé další oblíbené jídlo v této Restauraci a už jen u popisu tohoto jídla je zřejmé,že pán musí být opravdový znalec a gurmán,když neví jaký je rozdíl mezi kapary a ančovičkami.Vřele doporučuji návštěvu a ať si udělá každý nazor sám.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO