5 fotek
Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Amos

Restaurace leží v samém centru Prahy na Starém Městě, nedaleko Staroměstského náměstí. To ale neznamená, že jsou tady ceny takové, jako ve většině ostatních restauracích v centru Prahy. Je tomu spíše naopak. Vždy tady usilovali a stále usilují o to, aby se sem hosté vraceli, což se dá bez nadsázky říci. Snaží se ceny maximálně držet na uzdě při zachování tradiční kvality, na které velmi lpí už od roku 1995.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Jsem pravidelným hostem v této Restauraci a stále jse sem rádi vracíme. Jídlo je vždy chutné,personál(slečny)velmi milé a ochotné,proto musím reagovat na předchozí hodnocení.Luciferova krkovička patří mezi mé další oblíbené jídlo v této Restauraci a už jen u popisu tohoto jídla je zřejmé,že pán musí být opravdový znalec a gurmán,když neví jaký je rozdíl mezi kapary a ančovičkami.Vřele doporučuji návštěvu a ať si udělá každý nazor sám.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace