Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Na mapě

Informace Restaurant Albero

Gurmánská restaurace v centru Valtic nabízí pestrou mozaiku gastronomie s vybranými specialitami z období Rakousko-Uherska a typickou domácí kuchyni.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Bohužel restauraci jsme zvolili na doporučení místní slečny. Malá porce, měli jsme 9 jídel, hodně předražené, zdaleka neodpovídala předchozím obrázkům. Kachní 1/4 s 1ks knedliku a pár šiškama. Deti smažak taky nezasytil. Celkovè jidlo odbité. Personál zrovna ochotou nehýřil a smutné je, že po opuštění restaurace jsme se šli dojíst do cukrárny.

 • Uživatelská fotka z Restaurant Albero
Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Restauraci jsme navštívili 2x ve dvou dnech, v obou případech bylo jídlo celkem rychle dodané a bylo docela dobré, tím však veškerý servis obsluhy skončil. Na zaplacení jsme čekali více, než 30 minut; v prvním případě přišla obsluha (servírka) zkasírovat vedle sedící rakouské občany (i když jsme ji žádali dříve), teprve poté nás, halekající na nás z druhé strany stolu. Druhý den jsme tam šli bohužel znovu, protože restaurace byla v blízkosti jediná, kde měli volno. V tomto případě nás servírka záměrně ignorovala, když jsme chtěli zaplatit. Peníze jsme nakonec nechali na stole, protože bychom se snad zkasírování ani nedočkali. Rozhodně nedoporučuji.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Zahradní restaurace Valtice. Zřejmě hodně ve známosti, že je super, protože bez rezervace šance si sednout je jen poměrně malá. Vzhledem k tomu, kolik tam měli hostů, byla obsluha nečekaně rychlá. V letošním horku oceňuji vodní mlhu, která činila horko trochu snesitelnější.

Thomson
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba