Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant a Pizzerie J.Gotti

Přehled hodnocení
90% celkově
89% personál
80% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 10x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do této pizzerie chodíme celkem často. Dnes jsme měli výbornou pizzu "Pollo" - těsto na pizze tenké a křupavé, bohatě obložené různými ingrediencemi. Ještě jednu stejnou pizzu jsme si vzali s sebou domů.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vše proběhlo dle našich představ. Jídlo bylo jako vždy výborné, moc jsme si pochutnali. Chutnalo nám i rozlévané bílé víno. Obsluha také milá a usměvavá. Určitě zase brzy přijdeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva této restaurace proběhla v pořádku. Jídlo bylo dobré a nemuseli jsme na ně dlouho čekat. Pivo bohužel jen 12 Prazdroj (uvítali bychom raději desítku), ale správně vychlazené.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tato návštěva pizzerie byla moc příjemná. Jídlo vynikající-pizza bohatě obložená s křupavým těstem, samozřejmě čerstvě upečená. Obslouženi jsme byli rychle, bez zbytečného čekání. Pivo dobře vychlazené, káva taky výborná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná pizzeria s nadstandardně milou a vstřícnou obsluhou. Na připraveném jídle jsme si pochutnali a ocenili úpravu receptu podle přání mého syn. Restauraci bych doporučila.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do tohoto podniku chodíme častěji a jsme celkem spokojeni. Dnes jsme měli dobrou pizzu, správně chlazené pivo a kávu. Negativně však musím hodnotit to, že v dnešním horkém počasí mi servírka odmítla přinést ke kávě čerstvou vodu. V mnohých podnicích dají vodu ke kávě automaticky, zde jsem sklenku vody nedostala ani na požádání.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělé jídlo, výborné i rozlévané víno. Zákusek také neměl chybu. Vše proběhlo k naší velké spokojenosti. Zase si jistě brzy zopakujeme tento kulinářský zážitek
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Opět vše proběhlo k naší velké spokojenosti. Moc jsme si pochutnali. I zmrzlinový pohár v tom horku byl výborný nápad. I rozlévané víno nemělo vůbec žádnou chybu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnešní návštěva podniku proběhla v pořádku. Jídlo bylo na stole bez čekání a bylo skutečně výborné. Pivo správně vychlazené. Zmrzlinový pohár se šlehačkou a čokoládou byl ta nejlepší tečka za dobrým obědem.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci hodnotím velice vysoko. Příjemné prostředí (i ve venkovní zahrádce) je bez hluku z ulice, přesto, že je podnik na rušné křižovatce. Pizzy mají moc a moc dobré.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO