Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant a Pizzerie J.Gotti

Restaurace nabízí širokou nabídku italské kuchyně, včetně pravé italské pizzy. Samozřejmostí je nabídka jakostních odrůdových vín včetně ročníkových. Interiér je rozdělen prostory pro kuřáky a nekuřáky, můžete posedět i na venkovní zahrádce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Malá pizzerie, ale útulná. Navíc je už od ledna nekuřácká. Takže určitě budeme chodit častěji. Výborné rozlévané víno. A kladně též hodnotím možnost platit kartou
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Mala pizzerie v Plzni. Jidlo maji vyborne obsluha moc mila. Vse bylo rychle a dobre. Mohu jen doporucit. Meli jsme polevku pizzu a testoviny a vse bylo vynikajici.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vše proběhlo k naší velké spokojenosti. Jídlo bylo výborné a i rozlévané víno dobré. Moc nám chutnal i zákusek. Pozitivně hodnotím i možnost zde platit platební kartou.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO