Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 204x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant 59

Restaurace a pizzerie zaměřená na moderní gastronomii a příjemný interiér – to je Restaurant 59 (známý také jako Pizza express) v Jablonci nad Nisou.

V moderní restauraci a pizzerii poblíž Jablonecké přehrady si pochutnáte nejen na italské pizze, ale i těstovinách vlastní výroby a na dalších specialitách. 

Mají dva šéfkuchaře pro dva samostatné provozy – pizza a minutková kuchyně. Některé suroviny si nechávají vyrábět na zakázku, ostatní berou například z místního trhu. Pestré menu nabízí velký výběr italské pizzy, masových specialit, těstovin, salátů, polévek nebo domácích dezertů.

Restaurant 59 je rájem pro děti. Vyřádit se můžou vevnitř i venku na hřišti, kde na ně čeká ohromná pirátská loď se se skluzavkami. Samozřejmostí je speciální dětské menu a zcela nekuřácké prostředí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jsem ohromen, jak se to tam změnilo od dob klasické pizzy Express cca 6 let dozadu. Je z toho moderní podnik s krásným prostředím, kam se rozhodně rád vrátím! Jen tak dál. :-)
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dobrý den. Trochu depresivně na mě působila kombinace barev v interiéru. Celkově moderní design byl zajímavý. Honza Š.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní a milá obsluha, krásné prostředí a v neposlední řadě skvělé jídlo.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO