Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 213x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant 59

Restaurace a pizzerie zaměřená na moderní gastronomii a příjemný interiér – to je Restaurant 59 (známý také jako Pizza express) v Jablonci nad Nisou.

V moderní restauraci a pizzerii poblíž Jablonecké přehrady si pochutnáte nejen na italské pizze, ale i těstovinách vlastní výroby a na dalších specialitách. 

Mají dva šéfkuchaře pro dva samostatné provozy – pizza a minutková kuchyně. Některé suroviny si nechávají vyrábět na zakázku, ostatní berou například z místního trhu. Pestré menu nabízí velký výběr italské pizzy, masových specialit, těstovin, salátů, polévek nebo domácích dezertů.

Restaurant 59 je rájem pro děti. Vyřádit se můžou vevnitř i venku na hřišti, kde na ně čeká ohromná pirátská loď se se skluzavkami. Samozřejmostí je speciální dětské menu a zcela nekuřácké prostředí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zavítali jsme sem na oběd s manželkou a byli jsme velmi spokojeni. Posadili nás na příjemnou zahrádku, která byla zcela zaplněná a přesto jsme na jídlo čekali asi jen 10 minut. Jídlo bylo chutné a porce dostatečná, ocenili jsme možnost platby kartou. Určitě se sem v budoucnu vrátíme.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jako vždycky perfektní oběd. Tentokrát s lehkým zaváháním ( nesnáším houby :-) ), které ale bylo okamžitě s grácií a úsměvem napraveno. Prostě dobrej oddíl.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace prochází za poslední roky proměnou, jak interiéru, tak jídelního lístku. Moje nadšení neutuchá a vždy jsem něčím novým překvapené. Profi obsluha, příjemná a jídla jsou vždy jiná a v okolí se nic takového nevidí. Čerstvost, kreativita, prostě paráda.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO