Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 75x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Ztráty a nálezy

Přehled hodnocení
81% celkově
82% personál
80% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 27x
4 34x
3 12x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná stylová restaurace. Jídlo výborné.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Odvětrávání nekuřácké části restaurace je nepříjemné, vlastně sedíte v průvanu, což by se mělo nějak regulovat. Jinak spokojenost, doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Je prijemne nalezt v centru restauraci spojujici dobre jidlo a pivo s prijemnym utulnym prostredim. Mila obsluha,stylovy interier a dobre ceny. Rady se sem vracime :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Očekával bych, že na této adrese to bude trochu žít. Po krátké chvíli jsem ale pochopil, že to žít nemůže pokud obsluha nemá zájem o svého hosta. Tu si totiž musí host zavolat nebo někde sehnat. Kuchyně a nabídka dobrá, pivo, normální, víno je zde špatně. Jako exkurze do pražských hospod dobré, ale na opakovačku to opravdu není.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Restaurace je CELÁ KUŘÁCKÁ, takže jsem byl trochu rozčarován. 7 metrů vzduchu nepovažuji za bariéru, která má zabránit šíření kouře. Jinak super restaurace. :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace byla příjemná, i jídlo...jediné co bych vytkla WC..chybělo mýdlo a papír byl v rozbitém držáku, klíč taktéž od dveří chyběl...Jinak při druhé láhvi vína..značka vína došla...ale příjemná obsluha to vynahradila. Takže super večer i přes malé nedostatky.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je na skvělém místě a prostředí je velmi příjemné. Jídlo bylo dobré, ceny odpovídající. Plzeň nebyla z nejlepších - mohla být alespoň lépe vychlazená, obsluha mohla být také svižnější, prostor na to byl. Jinak ale celkový dojem pozitivní, doporučuji. Jen mě překvapilo, že restaurace byla téměř prázdná, rezervace nebyla vůbec třeba, což bych v této části Prahy nečekala ani ve všední den.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO