Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 73x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Ztráty a nálezy

Restaurace se nachází v centru Prahy na Vinohradské ulici, cca 60 metrů nad Českým Rozhlasem. Je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část s celkovou kapacitou 70 míst. Od 11 hod. do 14 hod. je připraveno denní menu. Ve stálé nabídce pro vás mají teplá, studená jídla nejen z české kuchyně. V nápojovém lístku najdete širokou nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů.

Restauraci můžete po domluvě využít pro uspořádání firemního večírku či jiné společenské akce.


Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Odvětrávání nekuřácké části restaurace je nepříjemné, vlastně sedíte v průvanu, což by se mělo nějak regulovat. Jinak spokojenost, doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Je prijemne nalezt v centru restauraci spojujici dobre jidlo a pivo s prijemnym utulnym prostredim. Mila obsluha,stylovy interier a dobre ceny. Rady se sem vracime :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Očekával bych, že na této adrese to bude trochu žít. Po krátké chvíli jsem ale pochopil, že to žít nemůže pokud obsluha nemá zájem o svého hosta. Tu si totiž musí host zavolat nebo někde sehnat. Kuchyně a nabídka dobrá, pivo, normální, víno je zde špatně. Jako exkurze do pražských hospod dobré, ale na opakovačku to opravdu není.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO