Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 70x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Ztráty a nálezy

Restaurace se nachází v centru Prahy na Vinohradské ulici, cca 60 metrů nad Českým Rozhlasem. Je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část s celkovou kapacitou 70 míst. Od 11 hod. do 14 hod. je připraveno denní menu. Ve stálé nabídce pro vás mají teplá, studená jídla nejen z české kuchyně. V nápojovém lístku najdete širokou nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů.

Restauraci můžete po domluvě využít pro uspořádání firemního večírku či jiné společenské akce.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace byla příjemná, i jídlo...jediné co bych vytkla WC..chybělo mýdlo a papír byl v rozbitém držáku, klíč taktéž od dveří chyběl...Jinak při druhé láhvi vína..značka vína došla...ale příjemná obsluha to vynahradila. Takže super večer i přes malé nedostatky.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je na skvělém místě a prostředí je velmi příjemné. Jídlo bylo dobré, ceny odpovídající. Plzeň nebyla z nejlepších - mohla být alespoň lépe vychlazená, obsluha mohla být také svižnější, prostor na to byl. Jinak ale celkový dojem pozitivní, doporučuji. Jen mě překvapilo, že restaurace byla téměř prázdná, rezervace nebyla vůbec třeba, což bych v této části Prahy nečekala ani ve všední den.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO