Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 58x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Ztráty a nálezy

Restaurace se nachází v centru Prahy na Vinohradské ulici, cca 60 metrů nad Českým Rozhlasem. Je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část s celkovou kapacitou 70 míst. Od 11 hod. do 14 hod. je připraveno denní menu. Ve stálé nabídce pro vás mají teplá, studená jídla nejen z české kuchyně. V nápojovém lístku najdete širokou nabídku alkoholických a nealkoholických nápojů.

Restauraci můžete po domluvě využít pro uspořádání firemního večírku či jiné společenské akce.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dle mého názoru nedostatečně oddělené prostory kuřácké a nekuřácké části. Personál milý, jídlo chutné a porce dostačující. Voda zdarma k vínu. Jen již po několikáte dojde víno, když si chcete objednat druhou lahev a červená vína jsou přechlazená. Nicméně chodíme do této resturace již několik let a budeme i nadále.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Myslím, že tento podnik si průměrné hodnocení zaslouží. Obsluha je příjemná, ale mohla by být rychlejší a víc si všímat prázdných půllitrů. Pivo a jídlo ok. Poměr ceny a kvality je myslím adekvátní.
Restaurace Ztráty a nálezy Restaurace Ztráty a nálezy
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO