Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace ZTRACENÝ RÁJ

Restaurace využívá původní kamenný sklep s konstantní teplotou, která zaručuje vynikající chuť točených plzeňských piv: světlá 12, kozel 10 a 11,l točená Kofola. K dispozici je bar a v něm široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů Interiér je vhodný pro pořádání svateb, oslav narozenin, školní srazy, promocí, firemní večírky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace na Letný. V létě možnost jít na zahrádku. Jídlo i pití za příjemné ceny a člověk si i pochutná. Obsluha byla pokaždé příjemná a usměvavá. Doporučuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace v boční ulici Letenského Náměstí. Dřevěný, starší interiér s moc příjemnou a hezkou zahrádkou. Obsluha ochotná a rychlá. Alko i nealko v pořádku, hlavně skvělé mini kyblíčky - 4x drink za 150,-. Nabídka jídla ucházející, ale dost předražené a cena vůbec neodpovídá kvalitě. Na posezení s přáteli dobrá volba, ale na oběd či večeři jsou v okolí lepší podniky.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO