Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotografie
Na mapě

Informace Restaurace Ztracený Mlýn

Restaurace Ztracený Mlýn na Slapech byla otevřena v roce 2003 po rozsáhlé rekonstrukci jedné z budov starého mlýna. Stylově zařízený interiér má kapacitu 60 míst a přijemnou atmosféru zajišťuje dominantní krb. Za pěkného počasí zde nabízeji posezení na zahrádce s kapacitou 70 míst. Od roku 2008 nabízejí hostům kvalitní hovězí maso z domácího chovu hovězího dobytka Angus. Filosofií se pro podnik stala kvalitní česká kuchyně s domacími surovinami a přátelská rodinná atmosféra.
Pro své zákazníky nabízíeji sportovní vyžití ve formě tenisového kurtu, který je jen pár metrů od zahrádky restaurace, nebo sportovního rybolovu na vlastním chovném rybníčku. Pro nejmenší zákazníky pak je možnost se vyřádit na dětském hřišti, na které dohlédnete při posezení na letní zahrádce.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno