Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Ztracený Mlýn

Restaurace Ztracený Mlýn na Slapech byla otevřena v roce 2003 po rozsáhlé rekonstrukci jedné z budov starého mlýna. Stylově zařízený interiér má kapacitu 60 míst a přijemnou atmosféru zajišťuje dominantní krb. Za pěkného počasí zde nabízeji posezení na zahrádce s kapacitou 70 míst. Od roku 2008 nabízejí hostům kvalitní hovězí maso z domácího chovu hovězího dobytka Angus. Filosofií se pro podnik stala kvalitní česká kuchyně s domacími surovinami a přátelská rodinná atmosféra. Pro své zákazníky nabízíeji sportovní vyžití ve formě tenisového kurtu, který je jen pár metrů od zahrádky restaurace, nebo sportovního rybolovu na vlastním chovném rybníčku. Pro nejmenší zákazníky pak je možnost se vyřádit na dětském hřišti, na které dohlédnete při posezení na letní zahrádce.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO