6 fotek

Restaurant Zlaté Časy

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurant Zlaté Časy

Restaurace "Zlaté časy" je součástí hotelu Golfi. Restaurace Zlaté Časy poskytuje příjemnou komorní atmosféru, kterou podtrhuje kolekce fotografií golfistů z let 1934 - 1936.
Restaurace disponuje kapacitou 50 míst, dále lobby barem s 18 ti místy. Při větší společnosti lze prostor spojit s přilehlým salónkem. V létě lze strávit slunečné odpoledne nebo klidný večer na terase s romantickým výhledem. V pracovní dny je zde zákazníkům nabízeno denní menu. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

“Extra silný vývar” odpovídá normálnímu vývaru, dá se mu ale vytknout pouze absence knedlíčků. “Grilovaná vepřová panenka s pepřovým kořením a omáčkou z lišek” viděla gril asi jen z dálky. Maso bylo krvavější a bez chuti. Musím ale pochválit liškovou omáčku, která byla jemná. Opékané brambory jsou sice jednoduché, ale k tomuto jídlu seděly. Personál velmi ochotný a a prostředí klidné. Restauraci doporučuji.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace