Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Zlaté Časy

Restaurace "Zlaté časy" je součástí hotelu Golfi. Restaurace Zlaté Časy poskytuje příjemnou komorní atmosféru, kterou podtrhuje kolekce fotografií golfistů z let 1934 - 1936. Restaurace disponuje kapacitou 50 míst, dále lobby barem s 18 ti místy. Při větší společnosti lze prostor spojit s přilehlým salónkem. V létě lze strávit slunečné odpoledne nebo klidný večer na terase s romantickým výhledem. V pracovní dny je zde zákazníkům nabízeno denní menu. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
“Extra silný vývar” odpovídá normálnímu vývaru, dá se mu ale vytknout pouze absence knedlíčků. “Grilovaná vepřová panenka s pepřovým kořením a omáčkou z lišek” viděla gril asi jen z dálky. Maso bylo krvavější a bez chuti. Musím ale pochválit liškovou omáčku, která byla jemná. Opékané brambory jsou sice jednoduché, ale k tomuto jídlu seděly. Personál velmi ochotný a a prostředí klidné. Restauraci doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná restaurace s výborným jídlem. Podle fotek na internetu jsme měli nejprve strach, co nám bude naservírováno, ale naštěstí realita byla úplně jiná a my si večer velice užili. Kladně hodnotíme i možnost posezení v křeslech u baru s dobrým rumem a pozornou obsluhu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO