Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Valevil

    Králíky, Dolní Morava 44, 56169

Restaurace Zlatá Labuť

Hotel se nachází přímo na náměstí města Králíky. Součástí je také historicky zařízená restaurace v barokním stylu s bohatou výzdobou. Nabízí české speciality. Je možnost posedět na terase s pohledem na historické náměstí. Příjemné prostředí hotelu je možné využít k pořádání různých společenských a soukromých akcí.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Ceny jsem dál než restaurace. Člověk si vybere ale není to žádná hitparáda.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
V jídelním lístku nebylo moc co vybrat. Buď hotovky nebo smažená jídla. Takže volba padla na smažák a řízek. Byl to takový tenký řízeček, že nebylo skoro vidět maso za 130,- a smažák skoro bez sýra za 110,- (bez přílohy). Škoda, že v Besedě bylo zavřeno...
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace, kde se tak trochu zastavil čas, minimálně pokud jde o prostředí. Naštěstí to zachraňuje poměrně milá a ochotná obsluha. Jídlo takový průměr, ale vzhledem ke kvalitě poměrně drahé.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO