Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Zlatá Labuť

Hotel se nachází přímo na náměstí města Králíky. Součástí je také historicky zařízená restaurace v barokním stylu s bohatou výzdobou. Nabízí české speciality. Je možnost posedět na terase s pohledem na historické náměstí. Příjemné prostředí hotelu je možné využít k pořádání různých společenských a soukromých akcí.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Ceny jsem dál než restaurace. Člověk si vybere ale není to žádná hitparáda.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
V jídelním lístku nebylo moc co vybrat. Buď hotovky nebo smažená jídla. Takže volba padla na smažák a řízek. Byl to takový tenký řízeček, že nebylo skoro vidět maso za 130,- a smažák skoro bez sýra za 110,- (bez přílohy). Škoda, že v Besedě bylo zavřeno...
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace, kde se tak trochu zastavil čas, minimálně pokud jde o prostředí. Naštěstí to zachraňuje poměrně milá a ochotná obsluha. Jídlo takový průměr, ale vzhledem ke kvalitě poměrně drahé.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO