Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 123x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zlatá koruna

Přijďte navštívit nově zrekonstruovanou nekuřáckou restauraci nabízející nevšední gurmánský zážitek v příjemném prostředí s krbem a milou obsluhou. Nabízíme výběr z chutných jídel připravených z kvalitních surovin s využitím moderních gastronomických technologií, kvalitně ošetřené pivo, oddělený salonek pro až 32 osob s možností pořádání rautů, svateb, firemních oslav či rodinných setkání.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí restaurace působilo poněkud těsněji (snaha dát hodně stolů na menší prostor působila už za hranicí vhodnosti), nicméně osvětleně s velkými okny, která tento menší prostor zvětšovala. Náš stůl byl ale trochu posetý drobky a rádio bylo o něco hlasitější, občas jsme měli problém se slyšet. Personál byl v pořádku, číšnice byly ochotné a upravené. K jídlu jsme si objednali položky ze stále nabídky, kde vepřové medailonky byly místy překořeněné, místy koření naopak chybělo, ovšem plněná kapsa byla velice dobrá. Cenově byla restaurace za dvě jídla i s nápoji přijatelná (až na nemožnost platit za jídlo kartou) a na rychlý oběd bychom restauraci Zlatá koruna určitě doporučili.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
příjemná obsluha i čisté prostředí. U vstupu do kuchyně je stůl,kde jsme seděli,tak naše oblečení bylo po odchodu doma cítit kuchyní.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO