Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Žižkova bouda

V restauraci si hosté mohou vybrat z české i mezinárodní kuchyně, která je připraví na další porci náročného lyžování. Denně zde připravují jídla sestavená výhradně z čerstvých surovin. Na každý den připravují jiný jídelní lístek. Horský hotel Žižkova Bouda nabízí kvalitní, cenově dostupné a vybavené ubytování pro široké spektrum zákazníků. Pro školení, malé kongresy, teambuildingy a zasedání zde rádi poskytnou salonek. Kapacita salonku je 50 míst, samozřejmostí jsou coffeebreaky a veškerý catering. Pro tyto akce je možné zarezervovat jakékoliv zařízení hotelu. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Žižkovu boudu jsme navětívili náhodou při lyžovačce v Peci pod Sněžkou a byli jsme spokojeni. Interiér je moc hezký, personál milý a ochotný. O naší rezervaci věděli. Porce jsou opravdu veliké. Doporučujeme!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO