Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 20x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Žito - kulturní dům

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na restauraci se mi líbí, že je v centru, takže když chceme s přáteli zajít někam za muzikou, tak je to kousek. Je velice prostorná a velké plus je, že je nekuřácká. Ochutnal jsem zatím 3 jídla a každé bylo výborné. Určitě se sem zase s přáteli vrátíme.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Měli jsme rezervován stůl v prvním patře, ten nám ale nebyl umožněn. V nižším patře byl docela hluk k pracovnímu setkání.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V Žitě děláme každoročně vánoční večírek a jsme vždy spokojení, moc děkujeme opět za skvělé jídlo (vepřová krkovička v hořcicovem obalu). Bylo fajn zůstat déle, než jsme počítali
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Mrzí mě, že nelze rezervovat na obědy místa. Před polední menu je tam opravdu narváno a pokud nechodíte už v 11 je občas problém najít fleka. Nicméně jsme se na tentokrát posadili hned při příchodu kupodivu objednávka a donešení pití trvalo déle než jídlo. Ale můžeme být rádi, že si nás v takto plné restauraci všimli a čekání bylo snesitelné. Maminka si dala skvělé plněné bramborové knedlíky uzeným masem, to byla opravdu ňamka až jsem litovala, že jsem si je také nedala. Já jsem měla hovězí maso s "bramborovými plackami" které jsem si tedy představovala naprosto jinak. Při smažení je měli v nějaké formě, dle mého to byla spíš kaše ve forma na lívance a chuť nebyla nic moc. Příště musím lépe vybrat. Jinak skvělý podnik na obědové menu!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace Žito - kulturní dům Restaurace Žito - kulturní dům
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo bylo dobré, ale poměrem ceny a kvality nevítězí. Na venkovní terase je vždy příjemné posezení. Jediné co dnešní zážitel vyloženě kazilo bylo až příliš dlouhé čekání na jídlo pro dva. Personál byl velmi ochotný a usměvavý.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO