Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 20x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Žito - kulturní dům

Restaurace Žito se nachází v kulturním domě v Liberci, nedaleko obchodního centra Forum. Pro své hosty má nachystáno 90 míst k sezení a nabízí například polední nabídku hotových či minutkových jídel, které si hosté také mohou odnést sebou. Samozřejmostí je možnost uspořádání firemních či soukromých večírků, které vám podnik také rád připraví na klíč. V restauraci Žito je možnost wifi připojení k internetu, akceptují platbu stravenkami, hotově i kartou.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na restauraci se mi líbí, že je v centru, takže když chceme s přáteli zajít někam za muzikou, tak je to kousek. Je velice prostorná a velké plus je, že je nekuřácká. Ochutnal jsem zatím 3 jídla a každé bylo výborné. Určitě se sem zase s přáteli vrátíme.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Měli jsme rezervován stůl v prvním patře, ten nám ale nebyl umožněn. V nižším patře byl docela hluk k pracovnímu setkání.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO