Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Zelený Dvůr

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace s krásným posezením na zahrádce. Uvnitř je to trochu stísněnější, ale příjemné prostředí. Personál je milý, obdivovali jsme servírčinu paměť, protože si nezapisovala objednávky (bylo nás 7) a vše si pamatovala. Jídlo bylo velmi dobré, dvě osoby si dali hovězí steak a označili jej za jeden z nejlepších v životě. Ostatní si také pokrmy velmi chválili. Já měla denní rybu - siven s ratatouille a až na ty kosti byl výborný. Co dodat, snad jen že sem ráda zajdu i na denní menu, které je za velmi dobrou cenu včetně pití a kvalita vysoká. Restauraci rozhodně doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci často navštěvuji, protože je strategicky umístěná na okraji Prahy kousek od D8 směrem na Teplice. To by k pravidelné návštěvě nestačilo :-), ale restaurace má nádhernou zahradu společnou s penzionem (v létě je to skvostné a člověk by nevěřil, že je v Praze). Samozřejmostí je velmi chutné jídlo. Polední menu za 110,- Kč se skládá z polévky a nebo zeleninového salátu, hlavního jídla (výběr ze tří jídel) a 0,3 piva 10 případně 0,3 Birell. Určitě si vyberete a pochutnáte.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO