Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Zelený Dvůr

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí, vynikající jídlo (potvrzeno i ohlasy od vedlejšího stolu který si pochutnal na objednané kachně), rychlá a příjemná obsluha. Těšíme se na další návštěvu
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, velmi příjemná obsluha, moc hezké prostředí...určitě se zastavíme zase.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do Zeleného dvora chodíme velmi rádi. Personál je velice milý a usměvavý (ne jako u konkurence o kus dále) a jídlo je výborné. Chodíme hlavně na denní menu, protože je za super peníze. Dnes jsme měli hovězí líčka na kořenové zelenině za 139,- a byla to pochoutka. V týdnu je menu za 110,- včetně polévky a pití. Jídlo vám ochotně zabalí i s sebou za minimální poplatek za obal. Prostředí příjemné, trochu temnější a lehce stísněné a při teplých dnech krásná zahrádka. Doporučujeme navštívit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívil jsem restauraci se svými přáteli z Řecka. Prostředí restaurace je příjemné, obsluha přiměřeně pozorná. Pokud s týká jídla, z denní menu již zbylo ve 12,45 jen jedno jídlo. Obsluha nám ale ochotně vyšla vstříc při společné ochutnávce z nabídky předkrmů. Vybraná jídla hlavního chodu byla chutná - vyznačovala se zajímavou kombinací přílohy. Jeden z přátel obdržel jeden kousek nedododělaného krvavého smaženého řízku, personál ale s omluvou přinesl několikanásobně větší náhradu. Byl jsem v této restauraci již po několikáté, vybral jsem ji v minulosti i pro menší oslavy a musím říct, že i přes zmíněnou drobnost mne Zelený Dvůr opět nezklamal.
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace s krásným posezením na zahrádce. Uvnitř je to trochu stísněnější, ale příjemné prostředí. Personál je milý, obdivovali jsme servírčinu paměť, protože si nezapisovala objednávky (bylo nás 7) a vše si pamatovala. Jídlo bylo velmi dobré, dvě osoby si dali hovězí steak a označili jej za jeden z nejlepších v životě. Ostatní si také pokrmy velmi chválili. Já měla denní rybu - siven s ratatouille a až na ty kosti byl výborný. Co dodat, snad jen že sem ráda zajdu i na denní menu, které je za velmi dobrou cenu včetně pití a kvalita vysoká. Restauraci rozhodně doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci často navštěvuji, protože je strategicky umístěná na okraji Prahy kousek od D8 směrem na Teplice. To by k pravidelné návštěvě nestačilo :-), ale restaurace má nádhernou zahradu společnou s penzionem (v létě je to skvostné a člověk by nevěřil, že je v Praze). Samozřejmostí je velmi chutné jídlo. Polední menu za 110,- Kč se skládá z polévky a nebo zeleninového salátu, hlavního jídla (výběr ze tří jídel) a 0,3 piva 10 případně 0,3 Birell. Určitě si vyberete a pochutnáte.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO