Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Zelený Dvůr

Název restaurace Zelený dvůr představuje spojení profesionálních a tradičních služeb s nezaměnitelnou atmosférou celého areálu hotelu Frýdl. V nabídce denně naleznete snídaně formou bufetu, obědy a večere à la carte. V jídelním lístku najdete nejen pochoutky připravené podle tradiční české receptury, ale také speciality různých kuchyní v neotřelých úpravách a kombinacích. Aby byla udržena nejvyšší kvalita a čerstvost surovin, je jídelní lístek sestavován pouze v omezeném rozsahu a dle aktuální sezónní nabídky. Restaurace je nekuřácká, posedět však můžete také v klidném prostředí krásné zahrádky, jež je obklopena bylinkami, květinami a stromy. V areálu restaurace a hotelu se nachází stylová roubenka, která je celoročně využívána jako školící a jednací místnost či prostor pro pořádání soukromých oslav a svatebních hostin.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace s krásným posezením na zahrádce. Uvnitř je to trochu stísněnější, ale příjemné prostředí. Personál je milý, obdivovali jsme servírčinu paměť, protože si nezapisovala objednávky (bylo nás 7) a vše si pamatovala. Jídlo bylo velmi dobré, dvě osoby si dali hovězí steak a označili jej za jeden z nejlepších v životě. Ostatní si také pokrmy velmi chválili. Já měla denní rybu - siven s ratatouille a až na ty kosti byl výborný. Co dodat, snad jen že sem ráda zajdu i na denní menu, které je za velmi dobrou cenu včetně pití a kvalita vysoká. Restauraci rozhodně doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci často navštěvuji, protože je strategicky umístěná na okraji Prahy kousek od D8 směrem na Teplice. To by k pravidelné návštěvě nestačilo :-), ale restaurace má nádhernou zahradu společnou s penzionem (v létě je to skvostné a člověk by nevěřil, že je v Praze). Samozřejmostí je velmi chutné jídlo. Polední menu za 110,- Kč se skládá z polévky a nebo zeleninového salátu, hlavního jídla (výběr ze tří jídel) a 0,3 piva 10 případně 0,3 Birell. Určitě si vyberete a pochutnáte.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO