Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Zelený Dvůr

Název restaurace Zelený dvůr představuje spojení profesionálních a tradičních služeb s nezaměnitelnou atmosférou celého areálu hotelu Frýdl. V nabídce denně naleznete snídaně formou bufetu, obědy a večere à la carte. V jídelním lístku najdete nejen pochoutky připravené podle tradiční české receptury, ale také speciality různých kuchyní v neotřelých úpravách a kombinacích. Aby byla udržena nejvyšší kvalita a čerstvost surovin, je jídelní lístek sestavován pouze v omezeném rozsahu a dle aktuální sezónní nabídky. Restaurace je nekuřácká, posedět však můžete také v klidném prostředí krásné zahrádky, jež je obklopena bylinkami, květinami a stromy. V areálu restaurace a hotelu se nachází stylová roubenka, která je celoročně využívána jako školící a jednací místnost či prostor pro pořádání soukromých oslav a svatebních hostin.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do Zeleného dvora chodíme velmi rádi. Personál je velice milý a usměvavý (ne jako u konkurence o kus dále) a jídlo je výborné. Chodíme hlavně na denní menu, protože je za super peníze. Dnes jsme měli hovězí líčka na kořenové zelenině za 139,- a byla to pochoutka. V týdnu je menu za 110,- včetně polévky a pití. Jídlo vám ochotně zabalí i s sebou za minimální poplatek za obal. Prostředí příjemné, trochu temnější a lehce stísněné a při teplých dnech krásná zahrádka. Doporučujeme navštívit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívil jsem restauraci se svými přáteli z Řecka. Prostředí restaurace je příjemné, obsluha přiměřeně pozorná. Pokud s týká jídla, z denní menu již zbylo ve 12,45 jen jedno jídlo. Obsluha nám ale ochotně vyšla vstříc při společné ochutnávce z nabídky předkrmů. Vybraná jídla hlavního chodu byla chutná - vyznačovala se zajímavou kombinací přílohy. Jeden z přátel obdržel jeden kousek nedododělaného krvavého smaženého řízku, personál ale s omluvou přinesl několikanásobně větší náhradu. Byl jsem v této restauraci již po několikáté, vybral jsem ji v minulosti i pro menší oslavy a musím říct, že i přes zmíněnou drobnost mne Zelený Dvůr opět nezklamal.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO