Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace ZÁMEK Slavičín

Restaurace „Zámek“ se nachází v samotném centru města Slavičína, pouhých 100m od Horního náměstí. Nachází se v prostorách barokního zámku, který je doménou tohoto města. Celý zámek je obklopen krásným zámeckým parkem, který poskytuje nejen v létě příležitost k procházkám, ale také nabízí kulturní a sportovní vyžití (letní kino, koupaliště, kuželna,volejbalové hřiště, dětské hřiště). Restaurace má velkou letní zahrádku, která má výhled právě na tento park. Přímo před restaurací je parkoviště pro asi 15 aut a přímo pod zámkem se nachází velká parkovací plocha pro cca 40 aut. Restaurace nabízí v přízemí prostory pivnice (cca 50míst), v jejíž zadní části vás zabaví kulečník či stolní fotbal, restaurace nekuřácká (cca 60 míst) a dále malý salonek (cca 25míst). V patře zámku se nachází velký sál (cca 11O lidí), který je určen především k oslavám životního jubilea, svatbám, společenským rautům, firemním večírkům atd. V tomto sále se nachází samostatný bar a součástí je i velká terasa, která je, především v teplejších měsících, využívána k odpočinku či kuřácké pauze.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Na slavicinske poměry asi lepší restaurace, ale očekávám víc. Když nemám čerstvé ryby, nenabízela bych je na jídelním lístku. Celkové spíše podprůměr, i když prostředí zámku by mohlo navodit atmosféru něčeho lepšího.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO