Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Zámek Hrádek

Přehled hodnocení
91% celkově
81% personál
93% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 5x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme vyuzili k rodinné oslavě. Jídlo bylo geniální. Opravdu jsme byli všichni spokojeni. Akorát jak pise pritel v hodnocení predemnou - kasirovani katastrofa. Číšník vůbec neuměl pracovat s kasou.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Každé jídlo, co jsme si kdo dal bylo naprosto vynikající, ať už se jednalo o zvěřinu, vepřové, či panenku. Včetně předrkmů, naprosto božský zážitek. Bohužel nám to na konci zkazil číšník, který při kasírování kdy jsme měli platit 700 Kč, tak po nás chtěl 2100 Kč. Tak jsme to tam řešili asi dvacet minut, než to pochopil a stejně jsme si museli sami vyškrtat z účtu to, co jsme neměli a pak mu zaplatili. Vůbec jsme nechápali, jak se něco takového může stát. škoda, ale jídlo opravdu luxusní
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi pěkné prostředí rekonstruovaného zámečku, světlé sály s kvalitním vybavením. Rádio příliš nahlas, lépe vypnout (i reproduktory nevypadají v tomto prostoru důvěryhodným dojmem).. Talíře připravené na průměrné úrovni, kombinace občas nepochopitelné. Maso výtečně propečené (např. vepřová panenka krásně rosa), bohužel k obalené v sesamu, což je skoro až asijská variace, bylo demi glass a smažené dukátky (úroveň gastronomie tak před deseti lety). Ale nechme na hlavě. V okolí Sušice asi není lepší restaurace na příjemný, klidný rodinný oběd za fajn cenu. Je ale jistě na čem pracovat, jezdíme sem několik let a zejména gastro stagnuje. Chtělo by to změnu a trochu aktuálních trendů v klasické kuchyni.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, vynikající jídlo (v. steak s olivovo-parmesanovou krustou, králičí stehno, bažantí prsíčka). Milá obsluha, jen by slečna mohla počkat s odklízením, až dokončí i ostatní... Nicméně, vysoko přesahuje úroveň okolních restauraci, příště po návratu z hor se určitě zase stavíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do restaurace chodíme celkem pravidelně, když jsme na Šumavě. Je to jistota, téměř vždy, pokud není nějaká akce typu svatba, si bez problémů sedneme. Jídlo je kvalitní, za slušnou cenu, především je široký výběr a nabídku obměňují podle sezóny. Naposledy jsme měli výtečnou chřestovou polévku. Poslední návštěvu nám zkazilo dlouhé čekání na dezert, což je při plně obsazené restauraci sice pochopitelné, na druhou stranu se s tím v sobotu večer zřejmě dalo dopředu počítat. Přesto se určitě budeme vracet.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obsluha je poněkud zvláštní. Jeden číšník obchází a 10 minut sál, kouká po stolech, ale prázdných sklenic a ziznivych pohledu si nevšimne.
Restaurace Zámek Hrádek
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostě super. Už se těšíme na příští návštěvu.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO