Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Zámek Hrádek

Restaurace je součástí zámeckého areálu Zámek Hrádek. Nachází se 5 km od města Sušice nazývaného Bránou Šumavy. Zdejší kuchaři připravují poctivou českou kuchyni. Stálý jídelníček je každý den obohacen o denní nabídku hotových pokrmů. Restaurace se nachází v Soudním sále (60 míst), Erbovním sále s barem (28 míst) a v salónku (12 míst). Na zámku se můžete i ubytovat v romantických pokojích zařízených ve čtyřech historizujících stylech.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme vyuzili k rodinné oslavě. Jídlo bylo geniální. Opravdu jsme byli všichni spokojeni. Akorát jak pise pritel v hodnocení predemnou - kasirovani katastrofa. Číšník vůbec neuměl pracovat s kasou.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Každé jídlo, co jsme si kdo dal bylo naprosto vynikající, ať už se jednalo o zvěřinu, vepřové, či panenku. Včetně předrkmů, naprosto božský zážitek. Bohužel nám to na konci zkazil číšník, který při kasírování kdy jsme měli platit 700 Kč, tak po nás chtěl 2100 Kč. Tak jsme to tam řešili asi dvacet minut, než to pochopil a stejně jsme si museli sami vyškrtat z účtu to, co jsme neměli a pak mu zaplatili. Vůbec jsme nechápali, jak se něco takového může stát. škoda, ale jídlo opravdu luxusní
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi pěkné prostředí rekonstruovaného zámečku, světlé sály s kvalitním vybavením. Rádio příliš nahlas, lépe vypnout (i reproduktory nevypadají v tomto prostoru důvěryhodným dojmem).. Talíře připravené na průměrné úrovni, kombinace občas nepochopitelné. Maso výtečně propečené (např. vepřová panenka krásně rosa), bohužel k obalené v sesamu, což je skoro až asijská variace, bylo demi glass a smažené dukátky (úroveň gastronomie tak před deseti lety). Ale nechme na hlavě. V okolí Sušice asi není lepší restaurace na příjemný, klidný rodinný oběd za fajn cenu. Je ale jistě na čem pracovat, jezdíme sem několik let a zejména gastro stagnuje. Chtělo by to změnu a trochu aktuálních trendů v klasické kuchyni.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO