Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 27x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Zámecká konírna Liberec

Přehled hodnocení
89% celkově
89% personál
93% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 16x
4 9x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Svíčková byla výborná! A prostředí této restaurace je velmi hezké. Servírky byly moc milé a ochotné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na výběr bylo velké víkendové menu + běžné menu, obojí plné lákadel, i s bezlepkovou dietou nebyl nejmenší problém si vybrat. Jídlo bylo výtečné, porce tak akorát, personál (až na kasírující notně otrávenou slečnu) milý, prostředí příjemné, určitě se vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace Zámecká konírna Liberec Restaurace Zámecká konírna Liberec
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Obsluhující slečna asi neměla svůj nejlepsi den, proto hodnocení tak nízké. Prostředí moc příjemné a čisté. Po jídle možno vytravit příjemnou procházkou v přilehlém parku. Jídlo bylo dobre, ale nic výrazného ani do plusu, ani do minusu. Takže jestli chytnu příště slečnu v jiné fázi cyklu, bude to super.. :))
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvely personal, dobre hovezi, supr pastika, uvolnene prostredi, dobra muzika. Na nic jsme necekali, vse bylo rychle na stole. Urcite sem zajdeme znovu, muzeme jen doporucit.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Velmi příjemné prostředí. Rychlá a vstřícná obsluha. Objednali jsme si rybu a guláš s bramborácky. Ryba byla dobře připravená, chuťově moc dobrá. Guláš se bohužel nepovedl, byl zahuštěn velkým množstvím mouky a bramboraky byly z polotovaru. Kuchyně nám vyšla vstříc a připravila desert, který nebyl na jídelním listku což nás velice potěšilo. Celkově jsme byli spokojení.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po další návštěvě konirny jídlo tentokrát v podobě pastiky jako predkrmu, k hlavnímu argentinský frank steak opětovně perfektní. Obsluha milá a prostředí pěkné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí příjemné, k jídlu telecí lička s stouchanymi brambory, jatra s opecenym bramborem perfekt. Jako dezert tiramisa rovněž super. Obsluha milá. Vřele doporucuji
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Zámecká konírna se nachází v těsné blízkosti krásného parku, který rozhodně doporučuji si projít! Bohužel jsem neměla možnost v restauraci ochutnat jídlo, jelikož se zrovna konala svatba, a tak kuchař mohl začít vařit až za hodinu, ovšem hlad nás donutil jít zase o dům dál. Ale prostředí restaurace krásné i teráska.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO