Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 97x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zaječský vinný sklep

Stylová restaurace nabízí kvalitní kuchyni a servis. Připravují zde českou i mezinárodní kuchyni. Kuchaři se snaží pružně reagovat na všechna přání hostů. K dispozici je také unikátní vinotéka. Lze využít salónek, který je oddělen od hlavní části restaurace. Salónek má kapacitu až 35 míst, má vlastní odsávání, je vhodný pro menší firemní akce a rodinné oslavy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Chystal jsem se do této restaurace již nějakou dobu. Konečně to vyšlo a nelituji. Jídlo úžasné, personál nevtíravý a přitom pozorný. Prostředí sice strohé, ale příjemné. Vřele doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné místo pro večeře ve dvou. Jídlo je velmi chutné a krásně prezentované. Personál byl příjemný. Doporučuji večery v pracovním týdnu, restaurace je téměř prázdná.
Restaurace Zaječský vinný sklep
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše proběhlo v naprostém pořádku :) Jako vždy příjemná obsluha, dobré víno, příjemné prostředí a ... ranní kocovina k tomu :D Restauraci rčitě doporučuji a navštítím opět.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO