Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 7x 100 0

Restaurace Wildcook

Přehled hodnocení
73% celkově
73% personál
76% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 3x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsme s přítelem povečeřeli v této restauraci. Velmi příjemný personál a jídlo bylo perfektní !! Prostředí klidné a hezké jen pro mě trochu neosobní, ale restauraci určitě doporučujeme a rozhodně rádi znovu navštívíme :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Takže, restauraci jsme vybrali kvůli inzerovanému dětskému koutku. Odhaduji, že majitel restaurace si uvědomuje, že by bylo fajn cílit na rodiny s dětmi, vnitřně se s tím ale ještě podnik úplně nesžil. Dětský koutek tam je, není ale přímo v hlavním prostoru restaurace. Přesunuli ho do "vystrčeného" koutu kuřácké části (!?). Prý proto, že jim děti potrhaly tapetu v tom původním místě. No. Dobře, kuřácká část byla docela dobře odvětraná. Koutek malý, ale moc sympaticky vybavený. V restauraci bylo dost dětí, ukázněných musím říct, ale bylo znát, že tam jsou rodiny s dětmi právě kvůli dětskému koutku. Jo a ještě jedna věc - vedle vstupu do kuchyně je krásné velké akvárium. Taky "tahák" na děti. Obsluha nebyla moc ráda, že se v okolí motají děti... No tak rada - dejte akvárium na jiný konec restaurace :-) Jídlo dobré, nepřesolený vývar je dobrou vizitkou! :-)
Celkově    
personál 5
prostředí 3
jídlo 1
Od poslední návštěvy výrazný skok chuťově dolů.. Přesolené.. Nikdy víc, bohužel.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi slušné jídlo, včetně příjemné obsluhy. Jedinou výtku mám k hráškovému krému, který krémem nebyl, každopádně nám chutnal.. Příjemné prostředí, určitě mohu doporučit.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo nás mile překvapilo a bylo opravdu excelentní. Pan, který nás obsluhoval byl rovněž skvělý. Návštěvu doporučuji. Restaurace by ale měla zvážit zavedení zcela nekuřáckého prostředí - ke skvělému jídlu se to opravdu nehodí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milá obsluha, i když bylo kvůli koncertu, který se později konal ve stejné budově hodně plna, tak dobře stíhala a nebyla vůbec nervozní. Výborný hráškový krém a moc dobrá domácí pomerančová limonáda. Creme brullé, jsem jedla lepší, přišlo mi, že bylo připravené dost dopředu a pak jen osmahnuto, protože krém byl takový oschlý. Restauraci jsem navštívila opakovaně a určitě patří k těm lepším v České Lípě.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Na jídlo jsme čekali 45min. Pak jeste přinesli jednomu něco jiného....
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Dnes jsme zvolili tuto restauraci na oslavu mých narozenin. Bohužel byl dole ve vestibulu velký hluk od právě probíhající taneční soutěže, který pronikl až dovnitř. Jídlo bylo dobré, ale čekali jsme velmi dlouho a když jsme se konečně dočkali, nedostala jsem co jsem si objednala. Tak jsem musela čekat dál, zatímco ostatní už dojeli. Toto dost celkový dojem pokazilo.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO