Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 11x 100 0

Restaurace Wildcook

Přehled hodnocení
84% celkově
84% personál
78% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 4x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsme zavítali do této restaurace a opět nemůžu nic vytknout. Jídlo v naprostém pořádku, obsluha milá a prostředí příjemné. Pokud budete občas projíždět Českou Lípou jako já, doporučuji se zde zastavit.
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Již po několikáté jsme navštívili restauracei Wildcook v České Lípě a opět mě nezklamala. Vynikající club sandwich a tatarák nám opravdu chutnal. Opět se rádi vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci Wildcook jsem byl poprvé a byl jsem příjemně překvapen. Vepřová panenka s parmazánem byla vynikající volba, navíc je zde příjemné prostředí a milá obsluha. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Na Českou Lípu nadstandartní gastro zážitek. Vynikající kuchyně i velmi vřelý personál v klidném a příjemném prostředí. Na panenku v parmazánu se určitě opět rád vrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsme s přítelem povečeřeli v této restauraci. Velmi příjemný personál a jídlo bylo perfektní !! Prostředí klidné a hezké jen pro mě trochu neosobní, ale restauraci určitě doporučujeme a rozhodně rádi znovu navštívíme :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Takže, restauraci jsme vybrali kvůli inzerovanému dětskému koutku. Odhaduji, že majitel restaurace si uvědomuje, že by bylo fajn cílit na rodiny s dětmi, vnitřně se s tím ale ještě podnik úplně nesžil. Dětský koutek tam je, není ale přímo v hlavním prostoru restaurace. Přesunuli ho do "vystrčeného" koutu kuřácké části (!?). Prý proto, že jim děti potrhaly tapetu v tom původním místě. No. Dobře, kuřácká část byla docela dobře odvětraná. Koutek malý, ale moc sympaticky vybavený. V restauraci bylo dost dětí, ukázněných musím říct, ale bylo znát, že tam jsou rodiny s dětmi právě kvůli dětskému koutku. Jo a ještě jedna věc - vedle vstupu do kuchyně je krásné velké akvárium. Taky "tahák" na děti. Obsluha nebyla moc ráda, že se v okolí motají děti... No tak rada - dejte akvárium na jiný konec restaurace :-) Jídlo dobré, nepřesolený vývar je dobrou vizitkou! :-)
Celkově    
personál 5
prostředí 3
jídlo 1
Od poslední návštěvy výrazný skok chuťově dolů.. Přesolené.. Nikdy víc, bohužel.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi slušné jídlo, včetně příjemné obsluhy. Jedinou výtku mám k hráškovému krému, který krémem nebyl, každopádně nám chutnal.. Příjemné prostředí, určitě mohu doporučit.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo nás mile překvapilo a bylo opravdu excelentní. Pan, který nás obsluhoval byl rovněž skvělý. Návštěvu doporučuji. Restaurace by ale měla zvážit zavedení zcela nekuřáckého prostředí - ke skvělému jídlu se to opravdu nehodí.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO