Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 7x 100 0

Restaurace Wildcook

Restaurace se nachází v 1. patře kulturního domu Crystal. V nabídce je česká i mezinárodní kuchyně.  V restauraci je možno uspořádat svatební hostiny, narozeninové oslavy, firemní konference, školení, večírky a romantické večeře. Restaurace dále nabízí live cooking, cateringové služby, odborné konzultace a kalkulace soukromých oslav či sestavení jídelníčku na míru. V létě je v provozu terasa pro 35 míst.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Takže, restauraci jsme vybrali kvůli inzerovanému dětskému koutku. Odhaduji, že majitel restaurace si uvědomuje, že by bylo fajn cílit na rodiny s dětmi, vnitřně se s tím ale ještě podnik úplně nesžil. Dětský koutek tam je, není ale přímo v hlavním prostoru restaurace. Přesunuli ho do "vystrčeného" koutu kuřácké části (!?). Prý proto, že jim děti potrhaly tapetu v tom původním místě. No. Dobře, kuřácká část byla docela dobře odvětraná. Koutek malý, ale moc sympaticky vybavený. V restauraci bylo dost dětí, ukázněných musím říct, ale bylo znát, že tam jsou rodiny s dětmi právě kvůli dětskému koutku. Jo a ještě jedna věc - vedle vstupu do kuchyně je krásné velké akvárium. Taky "tahák" na děti. Obsluha nebyla moc ráda, že se v okolí motají děti... No tak rada - dejte akvárium na jiný konec restaurace :-) Jídlo dobré, nepřesolený vývar je dobrou vizitkou! :-)
Celkově    
personál 5
prostředí 3
jídlo 1
Od poslední návštěvy výrazný skok chuťově dolů.. Přesolené.. Nikdy víc, bohužel.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO