Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 23x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Wildcook

Restaurace se nachází v 1. patře kulturního domu Crystal. V nabídce je česká i mezinárodní kuchyně.  V restauraci je možno uspořádat svatební hostiny, narozeninové oslavy, firemní konference, školení, večírky a romantické večeře. Restaurace dále nabízí live cooking, cateringové služby, odborné konzultace a kalkulace soukromých oslav či sestavení jídelníčku na míru. V létě je v provozu terasa pro 35 míst.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 5
Prostředí přestavěný komunismus. Obsluha katastrofa, vše jim trvá neúměrně dlouho. Záchody relativně čisté i když umyvadlo vás celé osprchuje. Jediné pozitivum je jídlo, to bylo výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zašli jsme před kinem na vínko a tatarák. Obsluha byla velmi milá a rychlá. I když jsme měli jen půl hodiny, stihli nás obsloužit, zeptat se jak nám chutnalo a usmívat se. Jídlo i víno bylo na jedničku.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO