Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 6x 100 0

Restaurace Wildcook

Restaurace se nachází v 1. patře kulturního domu Crystal. V nabídce je česká i mezinárodní kuchyně.  V restauraci je možno uspořádat svatební hostiny, narozeninové oslavy, firemní konference, školení, večírky a romantické večeře. Restaurace dále nabízí live cooking, cateringové služby, odborné konzultace a kalkulace soukromých oslav či sestavení jídelníčku na míru. V létě je v provozu terasa pro 35 míst.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Takže, restauraci jsme vybrali kvůli inzerovanému dětskému koutku. Odhaduji, že majitel restaurace si uvědomuje, že by bylo fajn cílit na rodiny s dětmi, vnitřně se s tím ale ještě podnik úplně nesžil. Dětský koutek tam je, není ale přímo v hlavním prostoru restaurace. Přesunuli ho do "vystrčeného" koutu kuřácké části (!?). Prý proto, že jim děti potrhaly tapetu v tom původním místě. No. Dobře, kuřácká část byla docela dobře odvětraná. Koutek malý, ale moc sympaticky vybavený. V restauraci bylo dost dětí, ukázněných musím říct, ale bylo znát, že tam jsou rodiny s dětmi právě kvůli dětskému koutku. Jo a ještě jedna věc - vedle vstupu do kuchyně je krásné velké akvárium. Taky "tahák" na děti. Obsluha nebyla moc ráda, že se v okolí motají děti... No tak rada - dejte akvárium na jiný konec restaurace :-) Jídlo dobré, nepřesolený vývar je dobrou vizitkou! :-)
Celkově    
personál 5
prostředí 3
jídlo 1
Od poslední návštěvy výrazný skok chuťově dolů.. Přesolené.. Nikdy víc, bohužel.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi slušné jídlo, včetně příjemné obsluhy. Jedinou výtku mám k hráškovému krému, který krémem nebyl, každopádně nám chutnal.. Příjemné prostředí, určitě mohu doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO