Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Wellness hotel IDOL

Srdcem našeho hotelu je příjemná luxusní restaurace Alexander, kde Vám můžeme nabídnout pestrou škálu pokrmů od čerstvých salátů, předkrmů a polévek, přes lákavé speciality z ryb či jehněčího, vegetariánská jídla, až po nejoblíbenější stálice české kuchyně. Lahodnou tečkou může být pak lehký dezert či točené světlé nebo tmavé pivo s výraznou chutí. Každý den pak pro Vás máme navíc připravenou lákavou speciální nabídku dle sezony či ročního období. Součástí restaurace je i nádherná slunná venkovní terasa, která skýtá klidné posezení s příjemným romantickým výhledem na říčku Teplá.

Jsme připraveni a ochotni sestavit Vám individuální jídelníček, zahrnující čerstvé a zdravé potraviny, vyhovující vašemu wellness programu či životnímu stylu. Každé ráno na vás čeká bohatý snídaňový bufet s pestrou nabídkou teplých i studených pokrmů a nápojů. Rozsáhlé prostory restaurace „Alexander", které zahrnují - velký restaurant, menší předsálí, separé salónek, bar a přilehlou terasu, lze využít pro oslavy či jiné akce až do počtu 70 osob. Na přání pro Vás zorganizujeme vaši individuální soukromou či firemní akci s živou či reprodukovanou hudbou nebo speciálním zábavným programem.  Těšíme se na Vás!

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO