4 fotky

Restaurace Wellness hotel IDOL

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Wellness hotel IDOL

Srdcem našeho hotelu je příjemná luxusní restaurace Alexander, kde Vám můžeme nabídnout pestrou škálu pokrmů od čerstvých salátů, předkrmů a polévek, přes lákavé speciality z ryb či jehněčího, vegetariánská jídla, až po nejoblíbenější stálice české kuchyně. Lahodnou tečkou může být pak lehký dezert či točené světlé nebo tmavé pivo s výraznou chutí. Každý den pak pro Vás máme navíc připravenou lákavou speciální nabídku dle sezony či ročního období. Součástí restaurace je i nádherná slunná venkovní terasa, která skýtá klidné posezení s příjemným romantickým výhledem na říčku Teplá.

Jsme připraveni a ochotni sestavit Vám individuální jídelníček, zahrnující čerstvé a zdravé potraviny, vyhovující vašemu wellness programu či životnímu stylu. Každé ráno na vás čeká bohatý snídaňový bufet s pestrou nabídkou teplých i studených pokrmů a nápojů. Rozsáhlé prostory restaurace „Alexander", které zahrnují - velký restaurant, menší předsálí, separé salónek, bar a přilehlou terasu, lze využít pro oslavy či jiné akce až do počtu 70 osob. Na přání pro Vás zorganizujeme vaši individuální soukromou či firemní akci s živou či reprodukovanou hudbou nebo speciálním zábavným programem.  Těšíme se na Vás!

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace