Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Wallis

Rádi zde připraví slavnostní tabuli k příležitostem jako jsou svatby, promoce, firemní večírky, rauty a další příležitosti. Personál je připraven splnit individuální přání k maximální spokojenosti hostů. K dispozici je letní terasa. Kapacita je 120 míst, vaří zde jídla tradiční české kuchyně, nabídka denního menu, bezmasá jídla, široký sortiment specialit minutkové kuchyně. Možnost ubytování v penzionu. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pro restauraci Wallis máme jen samé kladné hodnocení, sice obyčejné židle, ale s podsedákem. Dobré pití a jídlo skutečně výborné. Personál byl milý a ochotný. Přijdeme zase.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velká spokojenost jako vždy. Příjemné prostředí, oddělená kuřácká a nekuřácká část, velmi příjemná obsluha a chutné jídlo. Pivo i víno hodně slušné. Na srazy ideální.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO