Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Wallis

Rádi zde připraví slavnostní tabuli k příležitostem jako jsou svatby, promoce, firemní večírky, rauty a další příležitosti. Personál je připraven splnit individuální přání k maximální spokojenosti hostů. K dispozici je letní terasa. Kapacita je 120 míst, vaří zde jídla tradiční české kuchyně, nabídka denního menu, bezmasá jídla, široký sortiment specialit minutkové kuchyně. Možnost ubytování v penzionu. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
V restauraci jsme byli poprvé, prostředí obyčejnější, ale milá a rychlá obsluha a hlavně největší zážitek bylo jídlo - vepřová panenka s hříbkovou omáčkou - vynikající, i ostatní jídla byla výborná. Jen snad trochu ubrat cibule do grilované zeleniny.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pohodové prostředí, personál pohotový a úslužný, jídlo skvělé, pivo dobré. Na můj vkus dost nakouřeno, ale je možnost nekuřáckého prostoru, tak si každý může vybrat. Restaurace, kam se často s přáteli vracíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO