Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 106x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Waldeska

Tradiční česká a mezinárodní kuchyně, která vám nabídne vynikající hovězí gulášek, pečené koleno, pro gurmány flank steaky ze stařeného masa býků, marinovanou krkovici, vynikající grilovaná uzená žebra, nebo vyhlášené burgery. Nově je zařazena i pasta a gnocchi. Každý den nabízí rovněž polední menu, které obsahuje okolo osmi pokrmů.

Rádi bychom Vás upozornili na Gambrinus nepasterizovaný 10° tankový, Pilsner ležák - tankový, Kozel tmavý, Birell /nealko/ čepovaný, Gambrinus Limetka Bezinka a Řízný Citron, Frisco a Cider.

Restaurace získává od roku 2010 ocenění "Pečeť kvality" za přísné dodržování pravidel při ošetřování a čepování piva, kterou si i nadále udržuje.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace, v jedné části stále kuřácká. Obsluha je vždy milá, rychlá. Prostorné sezení. Jídlo sice dražší, ale odpovídá typu restaurace. Ráda sem chodím na polední menu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Waldeska je klasická hospoda s vellmi dobrým pivem a sportovními přenosy. Obsluha velmi všímavá a rychlá. Tatarák byl dobrý a na přání nám udělali i suché topinky.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci navštěvuji často, dalo by se říci pravidelně a vždy jsem naprosto spokojena, jak s jídlem a pitím, tak s personálem, všechno, jak má být, rozhodně doporučuji!
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO