2 fotky

Restaurace Vzhůru nohama

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Vzhůru nohama

Kapacita restaurace stačí pojmout 70 strávníků současně. Její interiér využívá staré zrekonstruované klenbové stropy z roku 1928 a nabízí příjemné posezení s výzdobou navozující atmosféru starobylého Jáchymova, kde navíc pochopíte její originální název.
Pro širokou veřejnost pořádáme rodinné či firemní oslavy, svatby, promoce. Pro skupiny cestovních kanceláří nabízíme menu dle Buskarty za příznivých cenových podmínek. Těmto potřebám je přizpůsobena i naše kuchyně, kde připravujeme klasická česká jídla (kachny, pečená kolena, svíčková na smetaně, guláš, vepřová pečeně, knedlík) ale i mezinárodní speciality (čerstvé ryby, steaky, gratinované pokrmy, saláty). V letním období, kdy je v provozu zahrádka podáváme grilované pokrmy přímo z roštu. Zde každý host sleduje přípravu svého oblíbeného pokrmu.
Vinný sklípek Vám nabídne mnoho domácích i světových vín, zejména kvalitní známková archivní vína, která si můžete vybrat a sami ve sklípku ochutnat.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace