Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Vulkán

Přehled hodnocení
93% celkově
94% personál
87% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 4x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Super restaurace/hosůdka na obědové menu i na večerní posezení u pivka, jídlo je vždy dobré, na internetu si může člověk vybrat ještě než jde do restaurace, aby věděl, že si z nabídky vybere. Fajn prostředí i personál.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštívili jsme opět na obědové menu, vynikající polévka i druhý chod, moc příjemná obsluha i prostředí restaurace nás láká k opakované návštěvě, kterou určitě neodmítneme :) Díky za vše
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tato příjemná restaurace nás opravdu okouzlila. Velice milé příjemné prostředí. Úžasný personál, hlavní jídlo bylo dobré. Horké maliny, šlehačkové kuličky s borůvkami a palačinky s banánem byly prostě božské :-). Rádi se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající oběd v příjemnném prostředí zrekonstruované restaurace, velmi oblíbená restaurace na polední menu. Výběr piva více než dobrý a jídlo mají vždy vynikající, ještě jsme nenarazili.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající obidek ve velmi prijemnem prostredi restaurace, k obedu je na vyber ze dvou jidel a v cene menu je zahrnuta i polevka, coz je super. Do restaurace se budeme radi vracet
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili na obědové menu, jídlo bylo moc chutné a za rozumnou cenu. Prostředí restaurace je pěkné a rádi sem zajdeme i na posezení s dobrým pivem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Obědové menu je za tu cenu vážně skvělé, moc nám chutnalo. Přesto, že moc nemusím uzenou polévku, zkusila jsem a dobře jsem udělala, protože byla moc dobrá! Opět jsme se dobře najedli.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Rezervace bez problému, ihned jsme byli usazeni k připravenému stolu. Uzená polívka byla dobrá, celkem bez chyby. Druhé jídlo gordon bleu, výborné provedení, šťavnaté maso, dobrý sýr s dobrou bramborovou kaší, proce akorát.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Na restauraci oceňuji příjemné zrekonstruované prostředí, hodně dobrý výběr piva, které mi vyhovuje, polední menu bylo vynikající a za přijatelnou cenu. Příjemná obsluha
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemné prostředí restaurace, obědové menu mají vždy velmi chutné a za dobrou cenu. Velmi ochotná obsluha, restauraci mohu jedině doporučit, mají i výborné pivko :)
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO