Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Vulkán

Přehled hodnocení
91% celkově
92% personál
85% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 4x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající obidek ve velmi prijemnem prostredi restaurace, k obedu je na vyber ze dvou jidel a v cene menu je zahrnuta i polevka, coz je super. Do restaurace se budeme radi vracet
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili na obědové menu, jídlo bylo moc chutné a za rozumnou cenu. Prostředí restaurace je pěkné a rádi sem zajdeme i na posezení s dobrým pivem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Obědové menu je za tu cenu vážně skvělé, moc nám chutnalo. Přesto, že moc nemusím uzenou polévku, zkusila jsem a dobře jsem udělala, protože byla moc dobrá! Opět jsme se dobře najedli.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Rezervace bez problému, ihned jsme byli usazeni k připravenému stolu. Uzená polívka byla dobrá, celkem bez chyby. Druhé jídlo gordon bleu, výborné provedení, šťavnaté maso, dobrý sýr s dobrou bramborovou kaší, proce akorát.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Na restauraci oceňuji příjemné zrekonstruované prostředí, hodně dobrý výběr piva, které mi vyhovuje, polední menu bylo vynikající a za přijatelnou cenu. Příjemná obsluha
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemné prostředí restaurace, obědové menu mají vždy velmi chutné a za dobrou cenu. Velmi ochotná obsluha, restauraci mohu jedině doporučit, mají i výborné pivko :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci bylo velmi příjemné posezení. Prostředí je opravdu krásné a působí útulně. Oběd nám moc chutnal, obsluha byla fajn. Příště se zastavíme znovu. :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rezervovaný stůl byl na dobrém místě, navíc měl pár volných židlí, takže bylo možné usadit i přátele navíc. Jídlo bylo dobré, polévka super, druhé jídlo také, akorát mohlo být podáváno teplejší a také by neuškodil teplý talíř. Jinak vše v pořádku, personál milý a přátelský. Doporučuji
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Objednala jsem si nekuřácký stůl, ale ten bohužel nebyl a nikdo mne dopředu neupozornil. Obsluha byla velice pomalá a ne moc milá. Jídlo bylo dost průměrné, žádný zázrak. Ale náladu nám to nepokazilo. Příště to snad bude lepší, restaurace byla plná hostů, takže personál moc nestíhal. Přesto tedy návštěvu této restaurace všem doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Daly jsme si s kamarádkou vepřovou panenku zapečenou s olomouckými tvarůžky, hranolky, tatarku a bylo to velice dobré. Prostředí je tam příjemné moc ráda do vinárny Vulkán chodím.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO