Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Vulkán

Přehled hodnocení
95% celkově
95% personál
86% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 18x
4 4x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Průměr.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tentokrát bylo jídlo opravdu excelentní. Skvělá chuť, akorát teplé a opět s milou a usměvavou obsluhou, jako vždy. Proto sem chodíme všichni opravdu velmi rádi.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo super, chuť vyvážená, porce akorát. Polévka se velmi zlepšila, byl to vývar s masem, zelenina v polévce čerstvá potěší, nebývá to standardem. Personál milý a velmi pohledný :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha nás uvítala s příjemným úsměvem. Polévka byla klasická česnečka, dobře udělaná akorát. Bramborové knedlíky s uzeným masem. Knedlíky super, nebyl to polotovar, cibulka - vše tak jak má být :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi dobré polední menu za dobrou cenu, jídlo je vždy velmi chutné, rádi se vracíme, vždy si vybereme a nejde udělat chybu. Pivo výborné, obsluha velmi milá a vstřícná :) Restauraci doporučuji navštívit
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace jsme zaskočili na oběd a udělali jsme dobře, česneková krémová polévka byla skvělá a knedlíky plněné uzeným masem s červeným zelím byly na jedničku.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Fajn jídlo v příjemném prostředí. Jako vždy velmi milá a ochotná obsluha. Za rozumné peníze se zde dá velmi dobře najíst a ještě si pochutnat. Dobré pivo doplní celkový dojem. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Super restaurace/hosůdka na obědové menu i na večerní posezení u pivka, jídlo je vždy dobré, na internetu si může člověk vybrat ještě než jde do restaurace, aby věděl, že si z nabídky vybere. Fajn prostředí i personál.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštívili jsme opět na obědové menu, vynikající polévka i druhý chod, moc příjemná obsluha i prostředí restaurace nás láká k opakované návštěvě, kterou určitě neodmítneme :) Díky za vše
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tato příjemná restaurace nás opravdu okouzlila. Velice milé příjemné prostředí. Úžasný personál, hlavní jídlo bylo dobré. Horké maliny, šlehačkové kuličky s borůvkami a palačinky s banánem byly prostě božské :-). Rádi se vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO