Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Vulkán

Restaurace Vulkán se nachází v centru města a uvítají zde všechny, kdo si potrpí na kvalitní českou i zahraniční kuchyni, přičemž Vám nabídnou hotová jídla i speciality kuchyně. Zaručeně si vyberete z bohaté nabídky odrůdových jakostních vín, pozdních sběrů, které pocházejí z oblasti Čejkovic. Ochutnejte také vynikající stáčená vína přímo z Čejkovic (např. Rulandské Šedé, Veltlínské Zelené, atd. viz nápojový lístek). Kvalita a nabídka vín je konzultována s odborníky při pravidelných ochutnávkách vín. Restaurace Vulkán nabízí příležitost k odpočinku, rodinným oslavám, svatbám, ale i rautům a podnikovým večírkům a mnoha jiných událostem. V příjemném prostředí můžete poobědvat i povečeřet s přáteli či s rodinou. Pro akce je možné, využít salónek do max. počtu 25 lidí. Atmosféru dokresluje příjemná hudba, věnovat se Vám bude milá a ochotná obsluha. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Obědové menu je za tu cenu vážně skvělé, moc nám chutnalo. Přesto, že moc nemusím uzenou polévku, zkusila jsem a dobře jsem udělala, protože byla moc dobrá! Opět jsme se dobře najedli.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Rezervace bez problému, ihned jsme byli usazeni k připravenému stolu. Uzená polívka byla dobrá, celkem bez chyby. Druhé jídlo gordon bleu, výborné provedení, šťavnaté maso, dobrý sýr s dobrou bramborovou kaší, proce akorát.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Na restauraci oceňuji příjemné zrekonstruované prostředí, hodně dobrý výběr piva, které mi vyhovuje, polední menu bylo vynikající a za přijatelnou cenu. Příjemná obsluha
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO