Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Vulkán

Restaurace Vulkán se nachází v centru města a uvítají zde všechny, kdo si potrpí na kvalitní českou i zahraniční kuchyni, přičemž Vám nabídnou hotová jídla i speciality kuchyně. Zaručeně si vyberete z bohaté nabídky odrůdových jakostních vín, pozdních sběrů, které pocházejí z oblasti Čejkovic. Ochutnejte také vynikající stáčená vína přímo z Čejkovic (např. Rulandské Šedé, Veltlínské Zelené, atd. viz nápojový lístek). Kvalita a nabídka vín je konzultována s odborníky při pravidelných ochutnávkách vín. Restaurace Vulkán nabízí příležitost k odpočinku, rodinným oslavám, svatbám, ale i rautům a podnikovým večírkům a mnoha jiných událostem. V příjemném prostředí můžete poobědvat i povečeřet s přáteli či s rodinou. Pro akce je možné, využít salónek do max. počtu 25 lidí. Atmosféru dokresluje příjemná hudba, věnovat se Vám bude milá a ochotná obsluha. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Super restaurace/hosůdka na obědové menu i na večerní posezení u pivka, jídlo je vždy dobré, na internetu si může člověk vybrat ještě než jde do restaurace, aby věděl, že si z nabídky vybere. Fajn prostředí i personál.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštívili jsme opět na obědové menu, vynikající polévka i druhý chod, moc příjemná obsluha i prostředí restaurace nás láká k opakované návštěvě, kterou určitě neodmítneme :) Díky za vše
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tato příjemná restaurace nás opravdu okouzlila. Velice milé příjemné prostředí. Úžasný personál, hlavní jídlo bylo dobré. Horké maliny, šlehačkové kuličky s borůvkami a palačinky s banánem byly prostě božské :-). Rádi se vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO