Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Vozovna Stromovka

Restaurace Vozovna Stromovka leží v samém srdci stejnojmenného parku. V nabídce je široký výběr pokrmů tradiční i moderní kuchyně a také možnost pivních a vinných degustací.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme vyrazili na Svatomartinskou husu. Kaldoun, husička i bramborové šišky byly výtečné. Nicméně bych doporučil příště do menu zakomponovat poněkud lehčí dezert a ne šišky, které člověka totálně zaplácly.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Fajn místo na nedělní rodinné setkání i s malými dětmi. Poloha ve Stromovce bezvadná. Jídlo bylo velmi dobré, měli jsme pljeskavicu s domácím ajvarem, zabijačkový guláš, děti jahodové knedlíčky a plněnou papriku. Akorát jsme byli zklamaní obsluhou při výběru vína - námi objednané již nebylo, tak nám servírka nabídla prý podobné a za stejnou cenu. Nakonec byla ale cena o 200 Kč vyšší, než deklarovaná. To docela zamrzelo.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO