Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Vitalita

Restaurace nabízí 60 míst rozdělených do kuřácké a nekuřácké části. V letních měsících lze využít zahrádku. Připravují zde saláty, ryby, steaky, kuchyni českou i mezinárodní, denní menu, kde je na výběr ze 4 druhů jídel, trend (business) menu a víkendové menu. Dle přání zákazníka zorganizují firemní večírky, maturitní večírky, rodinné oslavy. Pro tyto účely je vyhrazen také salónek s kapacitou 30 míst.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Po dlouhé době jsem se rozhodla zajít do této restaurace s kamarádkou.Když pominu nedorozumění při posunutí rezervace,Restu mi poslalo email s vyřízením posunutí,ale v restauraci mi tvrdili,že jsem tam měla být ve 14h. Ještě že jsem si email vytiskla.Zarazilo mne dlouhé čekání na jídlo i když restaurace byla poloprázdná. Zjistila jsem že prostředí je celkem sešlé - viz foto.Chtěly jsme jít na jídlo a stůl byl rezervován v cukrárně!! Tady už rezervaci dělat nebudu.
Restaurace Vitalita
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO