5 fotek

Restaurace Vitalita

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Vitalita

Restaurace nabízí 60 míst rozdělených do kuřácké a nekuřácké části. V letních měsících lze využít zahrádku. Připravují zde saláty, ryby, steaky, kuchyni českou i mezinárodní, denní menu, kde je na výběr ze 4 druhů jídel, trend (business) menu a víkendové menu. Dle přání zákazníka zorganizují firemní večírky, maturitní večírky, rodinné oslavy. Pro tyto účely je vyhrazen také salónek s kapacitou 30 míst.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Po dlouhé době jsem se rozhodla zajít do této restaurace s kamarádkou.Když pominu nedorozumění při posunutí rezervace,Restu mi poslalo email s vyřízením posunutí,ale v restauraci mi tvrdili,že jsem tam měla být ve 14h. Ještě že jsem si email vytiskla.Zarazilo mne dlouhé čekání na jídlo i když restaurace byla poloprázdná. Zjistila jsem že prostředí je celkem sešlé - viz foto.Chtěly jsme jít na jídlo a stůl byl rezervován v cukrárně!! Tady už rezervaci dělat nebudu.

  • Restaurace Vitalita

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace