Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Viniční altán

Zrekonstruovaný objekt slouží především jako místo příjemného posezení u kvalitního vína a různých chuťovek a delikates od vídeňských uzenářů a výrobců sýra z různých částí Rakouska. Altán o ploše 125 metrů čtverečních (vrchní terasa má dalších 37 a čelní pak dokonce asi sto metrů čtverečních) pojme podle charakteru použité stolové úpravy kolem šedesáti hostů. Přitom v létě a za příznivého počasí může být kapacita altánu ještě vyšší. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Když jsme zde měli rozlévané víno posledně (před týdnem), nemohli jsme si ho vynachválit. Bílé víno, které jsme ale dostali včera, bylo těžce podprůměrné. Mělo jakousi zvláštní pachuť a bylo nepříjemně nakyslé. Ochutnali jsme i růžové a červené a bohužel, dobré nebylo žádné. Musím ale pochválit nakládaný hermelín. Výhled z Viničního altánu je nepřekonatelný, určitě bychom ještě někdy rádi přišli, ale rozhodně ne na víno.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Hlavním plusem je tohoto podniku je terasa s výhledem na park a vinice. Pro letní posezení u vína naprosto perfektní. Podnik nabízí i vína z hroznů vypěstovaných přímo tady v parku, což je také super.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Nádherné místo, jen škoda, že obsluha s echová trochu arogatntně. Překvapilo nás, že nám k italskému talíři za 320 dali českou šumavu...? Kdyby obsluha zapracovala na přístupu ke svým hostům a jídlo bylo servírováno správně, doporučila bych a přišla bych znovu posedět.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO