5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Viniční altán

Zrekonstruovaný objekt slouží především jako místo příjemného posezení u kvalitního vína a různých chuťovek a delikates od vídeňských uzenářů a výrobců sýra z různých částí Rakouska. Altán o ploše 125 metrů čtverečních (vrchní terasa má dalších 37 a čelní pak dokonce asi sto metrů čtverečních) pojme podle charakteru použité stolové úpravy kolem šedesáti hostů. Přitom v létě a za příznivého počasí může být kapacita altánu ještě vyšší. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Když jsme zde měli rozlévané víno posledně (před týdnem), nemohli jsme si ho vynachválit. Bílé víno, které jsme ale dostali včera, bylo těžce podprůměrné. Mělo jakousi zvláštní pachuť a bylo nepříjemně nakyslé. Ochutnali jsme i růžové a červené a bohužel, dobré nebylo žádné. Musím ale pochválit nakládaný hermelín. Výhled z Viničního altánu je nepřekonatelný, určitě bychom ještě někdy rádi přišli, ale rozhodně ne na víno.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace