Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Village Golf Hotel Svachův dvůr

Stylová restaurace s masivním nábytkem sedláckého charakteru, klenuté klenby, otevřený kamenný krb, cihlová dlažba a původní malá okénka umocňují celkový fascinující dojem z restaurace pro 65 osob. Restaurace nabízí maximální kapacitu pro 65 osob a dělí se do 3 částí: 1. část tvoří místa k sezení, 2. část je místo před barem s barovými židličkami a 3. část je prostor předurčený právě pro „ Váš tanec“. K restauraci náleží i venkovní letní terasa nacházející se na nádvoří celého hotelového komplexu. Dostali jste chuť na odpolední kávu v klidném koutu Village Golf Hotelu Svachův dvůr s krásným výhledem do okolí a na samotné golfové hřiště? Ani to není žádný problém. A toto vše je doplněno skvělým gastronomickým servisem začínajícím u klasických lahodných českých pokrmů a končícím u specialit mezinárodní kuchyně. 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO