Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Victoria

Restaurace a vinárna Victoria nabízí příjemné posezení v restauraci a vinárně. Vybrat si zde můžete ze široké nabídky lahvových vín z rodinného vinařství Grmolec Hovorany, oceněných na mnoha výstavách. Objednat lze i ochutnávka vín se someliérem zakončenou překvapením. Suroviny ze kterých v restauraci penzionu Victoria připravují pokrmy, pečlivě vybírají od českých výrobců. Ti nejmenší návštěvníci restaurace a penzionu Victoria mohou využít dětský koutek. Bezproblémové parkování je ve dvoře penzionu. Rádi pro Vás připraví rodinné oslavy, promoce, rauty, školení, firemní večírky, svatby. Poradí s výběrem fotografa, kameramana, kadeřníka, limuzín, možné je i zajistit domácí cukroví, dorty z pravého marcipánu a spoustu dalších věcí související s přípravou Vaší oslavy.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO