Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 47x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel a restaurant Větruše

Přehled hodnocení
86% celkově
83% personál
92% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 26x
4 14x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Měli jsme rodinnou oslavu, vše bylo výborně připraveno i s výzdobou v. salónku,, vynikají jídlo i lidé. Dekujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborne jidlo,vepřová panenka krásně šťavnatá.personál velice milý a ochotnýVelký výběr piva a míchaných nápojů.A v tomu všemu nádherný výhled na noční Ústí.Fakt doporučuji jako restauraci pro nějakou významnou akci.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je umístěna u super výhledu. Personál byl příjemný, jídlo nebylo špatné, ale tak nějak jsme od toho všeho čekali více. Za takové peníze se dá jinde najít mnohem lépe.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Vepřová líčka i zauzený telecí krk byly velmi dobré, ale porce bych se nebál označit za dětské. Prostředí hezké, ale plzeň, pro kterou si člověk musí dojít na bar za 57 Kč, pokud na ní nechce čekat půl hodiny, asi není úplně ok. Obsluha je bohužel velmi slabá a pomalá.
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Ve zkratce jídlo nesplnilo očekávání. Dlouhá verze je, že jsem přišel do krásného prostředí kde jsem čekal u kterého našeptávalo, že to bude gurmánský zážitek...no a ten se nekonal. Jako předkrm jsme si dali paštiku, která byla taková jakoby trochu zatuchlá/smrdutá. Jako hlavní jídlo jsme měl Kachní prso a pastiňákové, což bylo dohromady dobré. Pak jsme měli ještě jejich domácí hranolky a ty byly spíš podprůměrné (ale tam jde o brambory...to by jsem neřešil). Shrnul by jsme to tak, že kdyby jsem se takto najedl v nějaké II restauraci, tak jsem úplně nadšený, ale v takovémto prostředí jsem byl spíš trochu zklamaný. Dobrou chuť všem :-) M. P.S.:Nedoporučil - špatný poměr cena/kvalita/region.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlépe vystihuje popis: V nové, stylové restauraci si budete moci pochutnat na vybraných, tradičních rakousko-uherských specialitách, vybrat si některé ze skvělých tuzemských nebo zahraničních vín a ochutnat osvěžující míchané nápoje. Ubytování v Ústí nad Labem v Hotelu Větruše ve čtyřhvězdičkovém standardu zahrnuje vše, co můžete očekávat: bezplatné rozšířené služby recepce (concierge), útulné světlé pokoje laděné v příjemných zemitých tónech, pokojový servis, bezbariérový přístup, lobby bar (9:00 - 00:00), výbornou hotelovou restauraci, vše pro pohodlné rodinné ubytování, relaxaci i sportovní vyžití a vstřícný personál připravený udělat vše, abyste se u nás cítili co nejlépe.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Naprostá spokojenost. I možná neobvyklá přání ,byla promptně splněna! Výborná vyhlídka je umocněna bezvadným lidským faktorem.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výborná svíčková

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO