Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 50x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel a restaurant Větruše

Přehled hodnocení
87% celkově
84% personál
92% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 27x
4 16x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsem navštívila během oběda společně s kolegy z práce. Jídlo bylo vynikající, doporučuji hovězí líčka. Obsluha byla velice milá a nic nám nechybělo. Určitě doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili v šest hodin a bylo beznadějně obsazeno, nebýt včasné rezervace, měli bychom smůlu. Jídlo bylo výborné a obsluha bez chyby. Z dezertů doporučuji vanilkovou zmrzlinu v horké karamelové čokoládě. Cenová úroveň je trochu vyšší, ale stojí to za to.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo jako vždy chutné , tak jen spíše pár postřehů pro zlepšení . Obsluha by mohla byl pozornejší . Mlýnek na koření by se do této restaurace více hodil namísto slánek ze 4. cenové. Chybí menu pro děti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Měli jsme rodinnou oslavu, vše bylo výborně připraveno i s výzdobou v. salónku,, vynikají jídlo i lidé. Dekujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborne jidlo,vepřová panenka krásně šťavnatá.personál velice milý a ochotnýVelký výběr piva a míchaných nápojů.A v tomu všemu nádherný výhled na noční Ústí.Fakt doporučuji jako restauraci pro nějakou významnou akci.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je umístěna u super výhledu. Personál byl příjemný, jídlo nebylo špatné, ale tak nějak jsme od toho všeho čekali více. Za takové peníze se dá jinde najít mnohem lépe.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Vepřová líčka i zauzený telecí krk byly velmi dobré, ale porce bych se nebál označit za dětské. Prostředí hezké, ale plzeň, pro kterou si člověk musí dojít na bar za 57 Kč, pokud na ní nechce čekat půl hodiny, asi není úplně ok. Obsluha je bohužel velmi slabá a pomalá.
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Ve zkratce jídlo nesplnilo očekávání. Dlouhá verze je, že jsem přišel do krásného prostředí kde jsem čekal u kterého našeptávalo, že to bude gurmánský zážitek...no a ten se nekonal. Jako předkrm jsme si dali paštiku, která byla taková jakoby trochu zatuchlá/smrdutá. Jako hlavní jídlo jsme měl Kachní prso a pastiňákové, což bylo dohromady dobré. Pak jsme měli ještě jejich domácí hranolky a ty byly spíš podprůměrné (ale tam jde o brambory...to by jsem neřešil). Shrnul by jsme to tak, že kdyby jsem se takto najedl v nějaké II restauraci, tak jsem úplně nadšený, ale v takovémto prostředí jsem byl spíš trochu zklamaný. Dobrou chuť všem :-) M. P.S.:Nedoporučil - špatný poměr cena/kvalita/region.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO