Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 46x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel a restaurant Větruše

Ve stylové restauraci hotelu Větruše si budete moci pochutnat na vybraných, tradičních rakousko-uherských specialitách, vybrat si některé ze skvělých tuzemských nebo zahraničních vín a ochutnat osvěžující míchané nápoje. Restaurace je otevřena každý den od 11 do 23 hodin. Příjemně posedět u krbu můžete v Lobby Baru hotelu Větruše. Bar je otevřený denně od 10 do 24 hodin.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborne jidlo,vepřová panenka krásně šťavnatá.personál velice milý a ochotnýVelký výběr piva a míchaných nápojů.A v tomu všemu nádherný výhled na noční Ústí.Fakt doporučuji jako restauraci pro nějakou významnou akci.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je umístěna u super výhledu. Personál byl příjemný, jídlo nebylo špatné, ale tak nějak jsme od toho všeho čekali více. Za takové peníze se dá jinde najít mnohem lépe.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Vepřová líčka i zauzený telecí krk byly velmi dobré, ale porce bych se nebál označit za dětské. Prostředí hezké, ale plzeň, pro kterou si člověk musí dojít na bar za 57 Kč, pokud na ní nechce čekat půl hodiny, asi není úplně ok. Obsluha je bohužel velmi slabá a pomalá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO