Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Větrník

V prostorách pensionu Větrník se nachází stejnojmenná restaurace, která Vám nabízí příjemné, v Praze nevídané, venkovské prostředí starobylého větrného mlýna, s bohatou historíí sahající až do roku 995, kdy byl založen nedaleký břevnovský klášter sv. Markéty.
V malebném prostředí mlýna si můžete objednat menu z české i mezinárodní kuchyně a u červeného čí bílého vína si nechat vyprávět zajímavosti z tisícileté historie neobyčejné usedlosti.
Gurmánské zážitky můžete završit příjemnou procházkou v sousední klášterní zahradě osázené třešněmi a jabloněmi nebo se vydat přímo do břevnovského kláštera sv. Markéty a nechat se okouzlit jeho podmanivou siluetou s nádechem starobylých dávno zašlých časů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Tento podnik jsem navštívila poprvé a jsem velmi překvapena jak je to tady hezké. Vždy jsem myslela že je to jen pro ubytované hosty. Zajímavé polední meny a milá profesionální obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více než příjemné překvapení. Klídek a pohodové prostředí . Trošínku mě snad jenom vadilo německé hit rádio jako podmaz Obsluha profi a ochotná, opravdu výborná. A jídlu nemám, co vytknout. Žádná vegthairaw fusion to nebyla, ale udělané kvalitně, vychuceno přesně. Celkový dojem deset z deseti. Doporučuji
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO