Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Veselka

Malá restaurace na kraji centra Litomyšl, která nabízí 8 druhů točených piv, včetně piva z vlastního minipivovaru. Kapacita restaurace je 24 míst v hlavním lokále a 28 míst v nekuřáckém salónku. Nabízí se zde jídla studené i teplé kuchyně v příjemném prostředí nově rekonstruovaného interiéru. Nabízí příjemné posezení v prostředí nekuřáckého salónku s netradiční výzdobou. Možnost uzavřené společnosti, schůzí, společenských akcí, oslav. Sál s kapacitou 50 - 100 lidí, který přímo navazuje na prostory restaurace.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    2
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    5

Pivo výborné, polévky také, bohužel steak z krkovicky byl prepeceny, brambory v teple zkysly, fazolky byly rozvarene. Dostali jsme sice slevu 30 Kč za brambory, ale po pravdě bych si řešení špatného jídla představoval jinak.

Daniel Novák
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba