Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 7x 100 0

Restaurace Veselá 13

Přehled hodnocení
90% celkově
94% personál
79% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 4x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo rychle podáno a bylo vynikající - steak byl opravdu medium a panenka krásně uprostřed růžovoučká. Obsluha bylo téměř dokonalá - děvčata měla opravdu zájem a velmi se snažila. Pouze malá výhrada je k ceně nápojů, ale to je zbytečný problém většiny restaurací - cena 40 Kč za 0,5 l kofoly mi přijde zbytečně přehnaná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Mohu restauraci opět jen doporučit. Panenka v krustě, bezová zmrzlina a losos v teryaki sosu byli, až na malý nedodělaný kousek lososa, výborné. Obsluha byla příjemná a pozorná. Rozhodně jedna z top restaurací Znojmě.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vysoký standard gastronomie i poskytované ho servisu od obsluhujícího personálu byl udržen i při dnešní večeři. Thajská polévka, domácí canelloni, mořský vlk, tvarohove knedlíky, to vše mohu jen doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídla byla opět výborná, jen manželčin losos v těstovinach byl trochu slanejsi. Obsluha byla příjemná a pozorná. Mistni dezerty jsou také skvělé. Vino Savignon Lahofer bylo excelentní. Doporucuji ochutnat!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Z hlediska kvality jídla a poskytnutým servisem byl dnešní zážitek z večeře bez chybičky. Rozhodne zatim nejlepší zkušenost, která se týkala gastronomie ve Znojmě. Doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Milá, usměvavá a vstřícná obsluha, rychlost rezervace včetně potvrzení okamžitá, prostředí čisté, moderní vkusná svítidla pod klenbami, nábytek ergonometrický, židle však nevkusné, jídlo vynikající.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Velmi prijemny a profesionalni personal,moc dobre jidlo a vino. Skvele je take nove Znojemske pivo. Prostredi nespada do meho vkusu,ale celkovy zazitek nam to nekazi.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO